Nowy wygląd aplikacji muzycznej TIDAL

TIDAL, globalna platforma muzyczna, prezentuje nową szatę graficzną swojej aplikacji mobilnej, zobacz co się zmieniło i jakie wprowadzono nowości.

Nowy wygląd aplikacji mobilnej TIDAL

Aktualizacja na systemy iOS i Android to nowy wygląd i dynamiczne rozwiązania dla użytkowników, ułatwiające znajdowanie nowej muzyki. Mobilny TIDAL posiada teraz nowoczesny i niepowtarzalny wygląd, jednocześnie usprawniając poruszanie się po aplikacji. Apka w nowej odsłonie dostarcza użytkownikom bardziej trafne, inspirujące i angażujące treści.

TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy serwisu cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 185 000 materiałów wideo w wysokiej jakości.

Przeczytaj także: TOP 15 mobilnych aplikacji muzycznych

Jakie nowości znajdują się w aktualizacji?

  • Nowa strona główna – oferuje usprawnione i dynamiczne rozwiązania dla użytkowników. Tematy i treść są zmieniane codziennie, na przykład raz promowane są nowości muzyczne i materiały redakcyjne, a w innym dniu np. klasyki.
  • Eksploruj – łatwiej znajdziesz muzykę, której chcesz posłuchać. Każdy gatunek i nastrój mają własne podkategorie z różnymi treściami – od legendarnych wykonawców do nowości. TIDAL pozwala użytkownikom na łatwe odkrywanie muzyki. Na końcu sekcji Eksploruj znajdują się polecenia albumów i artystów, przygotowane na podstawie historii odsłuchiwanej muzyki.
  • Teraz odtwarzane –  nowy ekran Teraz odtwarzane stawia na pierwszym miejscu artystę i utwór. Wystarczy przesunąć palcem w lewo, aby uzyskać sugestię utworów na podstawie tego, który jest aktualnie słuchany. Przesunięcie w prawo daje szybki dostęp do kolejki odtwarzania. Opis albumu pojawia się po dotknięciu jego okładki.

Aplikację pobierzesz na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa