Co oglądać jesienią na Netflixie? (daty najgorętszych premier)

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, ale na pocieszenie powiem Wam, że jesień w serwisie Netflix będzie gorąca – oto daty premier nowych sezonów seriali.

Jeśli robi Wam się smutno z powodu zbliżającego się końca wakacji, to może ucieszy Was garść świetnych seriali, których nowe sezony będziecie mogli oglądać już tej jesieni.

Jesienne premiery seriali w serwisie Netflix (2017)

Zobacz także: Listę najlepszych seriali wszech czasów Netflixa

Oto pełna lista najgorętszych premier tej jesieni, wraz ze zwiastunami i krótkimi opisami. Zobacz, co będzie warto obejrzeć na Netflixie we wrześniu i październiku 2017 roku.

Oto wrześniowe nowości w filmowym skrócie:

25 sierpnia: ? Notatnik śmierci (film)

Jeszcze latem, bo 25 sierpnia 2017 roku będziemy mogli zobaczyć film pt. „Notatnik śmierci”.

Opis: Light Turner znajduje magiczny notes i wykorzystuje go, by wymierzać sprawiedliwość, czym zwraca na siebie uwagę pewnego detektywa, demona i dziewczyny z klasy.

1 września: ? Narcos (serial, 3. sezon)

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, do serwisu trafi trzeci sezon serialu „Narcos”

Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

8 września: ? Bojack Horseman (serial, 4. sezon)

Zaledwie tydzień po premierze Narcosa, 8 września 2017 roku, miłośnicy serialu „Bojack Horseman” obejrzą czwarty sezon serii.

Opis: Oto najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90. — 20 lat później. Straszny malkontent, ale serce ma ze… nie do końca ze złota… ale z czegoś podobnego. Z miedzi?

25 września:? Star Trek: Discovery (serial, 1. sezon – 1 odcinek tygodniowo)

Pod koniec września obejrzymy kultowy serial w odświeżonej wersji – „Star Trek: Discovery”. Poznamy nowych bohaterów, których misją jest odkrycie nowych światów i przywrócenie nadziei kolejnemu pokoleniu.

Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama. Poznaj nowy rozdział sagi Star Trek. Nowe odcinki będą pojawiały się pojedynczo w serwisie Netflix co tydzień od 25 września.

Czekam z niecierpliwością – a oto przedsmak na oficjalnym zwiastunie:

12 października: ? Riverdale (serial, 2. sezon – 1 odcinek tygodniowo)

W październiku Archie i jego ekipa będzie zmagać się w 2. sezonie serialu „Riverdale” z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

13 października: ? Mindhunter (serial, 1. sezon)

Serial „Mindhunter” to jeden z tytułów tej jesieni, na który czekam z niecierpliwością. Agent elitarnej jednostki kryminalnej FBI opracowuje techniki profilowania, ścigając seryjnych morderców i gwałcicieli. Aby przewidzieć ruchy szaleńca, najpierw trzeba go zrozumieć. Dwóch agentów FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany) rozpoczyna śledztwo, które odmieni przyszłość kryminalistyki.

Przeczytaj także: Zobacz zwiastun nowego serialu „Mindhunter” od Netflixa

27 października: ? Stranger Things (serial, 2. sezon)

Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z drugiej strony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego. Drugi sezon niewątpliwego hitu Netflixa – „Stranger Things” – rozpocznie się na kilka dni przed Halloween!

A Ty, na który serial czekasz? Daj znać w komentarzu, na który z powyższych seriali już planujesz jesienne wieczory?

źródło: Netflix