Wyślij gryps dziewczynom z OITNB i odczytaj odpowiedź w telegazecie

Netflix po raz kolejny zorganizował nietypową akcję, tym razem w Telegazecie – a na fanpage’u OITNB pojawiły się polskie akcenty.

OITNB - Wyślij wiadomość i odczytaj w Telegazecie

Fanpage Netflixa na Facebooku jest jednym z moich ulubionych, nie tylko ze względu na to, że dowiaduję się z niego o premierach w Netflixie, ale także ze względu na sposób jego prowadzenia. Oryginalnych akcji było sporo, a tym razem przygotowano coś dla fanów serialu Orange Is The New Black – kto nie oglądał – to polecam!

Na specjalnej stronie internetowej telenetflix.pl możecie wpisać dowolny gryps do bohaterek serialu Orange Is The New Black a na  555. stronie Telegazety odczytać odpowiedź – wiadomości będą także ukryte pod trzycyfrowym unikatowym numerem. Oczywiście o tym, czy Twoja wiadomość pojawiła się w serwisie teletekstu zostaniecie poinformowani w wiadomości e-mail, która zostanie wysłany na podany przez Was adres.

Dla tcyh, którzy kojarzą fabułę serialu – na stronie pojawia się też kurczak (sic!).

Przyznam, że nie pamiętam kiedy korzystałem z telegazety, ale ta akcja zmusiła mnie to odszukania na pilocie odpowiedniego przycisku (PS trochę się naszukałem).

Po wejściu na 555 stronę Telegazety (np. kanału TVP) ukaże się Waszym oczom strona – a jakże – Netflixa. Można przeczytać opublikowane wiadomości i odpowiednie odpowiedzi :)

OITNB - 555. strona Telegazety
OITNB – 555. strona Telegazety

Przeczytaj również: Oryginalna gra Netflix Infinite Runner z bohaterami seriali

Zobacz przykładowe wpisy z 555. strony telegazety:

Orange Is The New Black (555. strona Telegazety)
Przykładowe wpisy do więźniarek z OITNB w polskiej Telegazecie

Tak się bawią dziewczyny z zakładu penitencjarnego w Litchfield (tweet poniżej), czytając wpisy polskich widzów, i wzrok Was nie myli, fanpage serialu prowadzony jest od teraz też w języku polskim :)

Netflixie – jak zwykle robisz to dobrze!

Zobacz również listę najpopularniejszych seriali w serwisie Netflix na świecie

źródło: Netflix Polska