Tekken Mobile na iPhone’a i smartfony z Androidem

Gra mobilna Tekken Mobile pojawia się już sukcesywnie w sklepach z aplikacjami na iOS-a i Androida.

Tekken Mobile

Tekken to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier walki na świecie. Wiele osób (w tym ja) grało w młodości w Tekkena na konsoli. Mieliśmy swoich ulubionych bohaterów, którzy mieli swoje wyjątkowe combosy. Niedawno pojawiła się gra Tekken 8 na konsole, a teraz firma Bandai Namco wydała wersję mobilną Tekken Mobile na iPhone’y, iPady i urządzenia z systemem Android.

Mieszkańcy Kanady mogą już pobrać grę Tekken Mobile ze sklepów App Store i Google Play. Jak można się spodziewać, w wersji mobilnej nie ma takiego samego poziomu kontroli bohaterów do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni z konsolowych wersji. Zamiast tego, Tekken Mobile oparty jest na systemie kart WAZA i w czasie walki stukamy w ekran smartfona, aby zrobić combo lub wymusić ataki specjalne.

Podobnie jak w przypadku każdej wersji gry Tekken, istnieje możliwość wyboru trybie. W miarę postępów w grze można odblokować nowe postaci i kombinacje. Poza tym można grać online przeciwko prawdziwym przeciwnikom, a także brać udział w regularnie udostępnianych wyzwaniach.

Zobacz oficjalną wideozapowiedź gry:

Skorzystaj z oficjalnej strony internetowej gry, aby zarejestrować się i zapoznać się z nowościami w mobilnym Tekkenie: www.tekken-mobile.com

Jeśli masz konto w kanadyjskim sklepie App Store, możesz pobrać grę, klikając na poniższe przyciski. Wygląda na to, że gra jest dostępna już w polskim sklepie Google Play (przycisk poniżej) – kto gra?

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Tekken via phoneArena