Sześć nowych filmów instruktażowych „iPad + iOS 11”

Apple udostępniło 6 filmów, w których objaśnia jak łatwo korzystać z nowych funkcji systemu iOS 11 na iPadzie – je zobacz wszystkie.

Filmy instruktażowe, jak wyciągnąć więcej z iPada ipod iOS-em 11?

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery nowego mobilnego systemu operacyjnego iOS 11 firmy Apple. Firma z Cupertino postanowiła już przygotować użytkowników iPadów do nadejścia nowej jakości w sposobie korzystania z tabletów. Nowa seria krótkich filmów wideo ma szybko wyjaśnić w jaki sposób wyciągnąć jeszcze więcej z iPada i iPada Pro działających pod systemem iOS 11.

Ostatnie filmy reklamowe udostępnione w tym miesiącu promowały iPhone’a 7 i Siri przez Dwayne’a 'The Rock’ Johnsona. Najnowsze wideo skupia się wyłącznie na możliwościach i funkcjach iOS-a 11 dostępnych na iPadzie i iPadzie Pro.

Przyszłość właścicieli iPadów jest bardzo jasna – nawet jeśli posiadasz jeden ze starszych modeli, które otrzymają mobilny system operacyjny iOS 11. Uaktualnienie oprogramowania zasadniczo zmieni sposób pracy na iPadzie. Oczywiście na lepsze!

Sześć nowych filmów wideo wyjaśnia jak korzystać z nowych możliwości i funkcji. Wszystkie trwają około minuty każdy i utrzymane są w tym samym prostym stylu: widzimy iPada z systemem iOS 11, ręce użytkownika, dodatkowy atrybut i słyszymy narratora objaśniającego jak skorzystać z nowości.

Kolejność filmów poradnikowych jest następująca (możesz przewinąć, aby przejść do kolejnego filmu):

  1. Jak wykorzystać moc nowej stacji dokującej?
  2. Jak zarządzać i przeglądać pliki?
  3. Jak sprawniej wykonywać wiele czynności dzięki wielozadaniowości?
  4. Jak bez wysiłku skanować, podpisywać i wysyłać dokumenty?
  5. Jak zaznaczyć coś przy pomocy Apple Pencil?
  6. Jak najlepiej wykorzystać swoje ręce w iOS 11?

Zobacz wszystkie sześć filmów iPad + iOS 11 na poniższej playliście:

źródło: 9TO5Mac via Apple