Dzięki Empik Foto zamówisz odbitki prosto ze smartfona

Empik Foto pozwala na łatwe wywoływanie zdjęć zrobionych smartfonem bezpośrednio z poziomu aplikacji – zainstaluj ją i zgarnij kod na 20 odbitek.

Aplikacja mobilna Empik Foto

W sklepach z aplikacjami App Store i Google Play pojawiła się nowa aplikacja Empik Foto umożliwiająca łatwe wywoływanie zdjęć cyfrowych zrobionych telefonem. Dzięki niej w kilka chwil można zamówić odbitki z telefonu i mediów społecznościowych. Aplikacja zadowoli wszystkich entuzjastów mobilnej fotografii, którzy chcą mieć tradycyjne zdjęcia ze swojej cyfrowej biblioteki.

Empikfoto to jeden z największych serwisów fotograficznych w Polsce, który działa już na naszym rynku od ponad 13 lat.

Drukowanie zdjęć prosto z social mediów

Najnowszy pomysł Empikfoto to odpowiedź na potrzeby rynku. Wszyscy fotografują smartfonem, ale ostatecznie okazuje się, że niewielki procent poświęca czas na przenoszenie, wybieranie i edytowanie obrazów, zgrywanie ich na nośnik zewnętrzny, znalezienie odpowiedniego miejsca do wywołania i w końcu zamówienie, a następnie odebranie zdjęć.

Aplikacja maksymalnie skraca tę drogę. Obrazy na bieżąco można wgrywać bezpośrednio z pamięci telefonu czy mediów społecznościowych (z Facebooka, Instagrama czy Google+), by potem zamówić wszystkie zdjęcia jednocześnie. Odbitki są gotowe w 24 godziny i następnie bezpłatnie dostarczane do Empików w całej Polsce, można też wybrać przesyłkę kurierską. Jest to także ciekawa i tańsza alternatywa dla aparatów ekspresowych.

Jedna aplikacja – wiele możliwości

Aplikacja jest kompatybilna z komputerem i w każdym momencie pozwala przenieść zawartość z jednego urządzenia na inne, a także z aplikacji mobilnej na stronę Empikfoto i odwrotnie. Oznacza to, że zdjęcia można wybrać w dowolnym miejscu i czasie na telefonie komórkowym, ale jeśli ktoś preferuje pracę z większym ekranem – wyselekcjonowane zdjęcia można edytować na komputerze.

Za pośrednictwem tej funkcji można też zamówić bardziej skomplikowane produkty takie jak kalendarz czy fotoksiążka. Zdjęcia wgrane na własne konto (w aplikacji bądź na stronie Empikfoto) pozostają na nim niezależnie od sposobu korzystania z aplikacji.

Funkcje i korzyści aplikacji Empik Foto

Fotorewolucja

– Jak pokazało zlecone przez Empikfoto badanie „Zoom na Polaków”, Polacy najczęściej wykonują zdjęcia aparatem cyfrowym i smartfonem (kolejno 49 % i 48%). Zbliżony wynik oznacza, że smartfony zaczynają być traktowane na równi z klasycznymi aparatami – podkreśla Paulina Burzyńska, manager Empikfoto.

Potwierdzają to również dane wewnętrzne serwisu Empikfoto.pl – w 2008 roku zdjęcia z telefonu stanowiły zaledwie 3% wywoływanych zdjęć, w 2012 odsetek ten wynosił 7%, a w 2016 roku osiągnął aż 37%.

Taką foto-rewolucję wywołał przede wszystkim coraz łatwiejszy dostęp do smartfonów z wysokiej rozdzielczości aparatami, a także rozwój nowych technologii i serwisów społecznościowych – tłumaczy Bartłomiej Sobczak, szef działu mobile w Empiku.

Jak zamówić odbitki przez aplikację Empik Foto?

Jest to najnowocześniejsza i najszybciej działająca aplikacja tego typu w Polsce, zbudowano ją na intuicyjnym i przejrzystym layoucie. Daje możliwość edytowania zdjęć poprzez kadrowanie, nakładanie filtrów i tworzenie różnorodnych kolaży.

Format odbitek: odbitki można zamówić w formatach od 9×13 do 30×40, wybierając wykończenie błyszczące, matowe, jedwabiste premium lub błyszczące premium. W aplikacji istnieje też możliwość zaprojektowania i zamówienia fotoprezentów takich, jak kubki, poduszki, etui na telefon czy obrazy na płótnie.

Jak zamówić odbitki przez aplikację Empik Foto?

  1. Wybierasz zdjęcia z pamięci telefonu, Twojego Facebooka, Instagrama lub Google+.
  2. Zamawiasz odbitki, kubek, obraz lub inny wyjątkowy fotoprezent.
  3. Odbierasz zamówienie za darmo w Empiku, albo płatną wybierasz przesyłkę pod wskazany adres.

Screeny z aplikacji Empik Foto

Kody na 20 darmowych odbitek w aplikacji Empik Foto

Poniżej zamieszczamy kody na 20 darmowych odbitek. Kod można zrealizować podczas składania zamówienia w zakładce Koszyk i wpisując go w polu Zrealizuj kod rabatowy rabat jest uwzględniony dopiero przy składaniu zamówienia!

Pod symbolem aparatu ukryta jest mała litera alfabetu (a-z) – ten kto odgadnie ją pierwszy, ten lepszy. Odgadnij literę i zrealizuj kod w aplikacji – daj znać w komentarzu, jeśli wykorzystałeś kod!

  • EMxg?Hx5
  • 1AhaP?uS
  • oJmh7?cx

Pobierz bezpłatną aplikację Empik Foto na urządzenia z systemem Android lub iOS, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa