Powrót do szkoły ze słuchawkami Beats w prezencie

W sklepie internetowym Apple’a pojawi się promocja dla uczniów, którzy zamierzają kupić wybrane modele Maca lub iPada Pro.

Promocja back to School 2017 e sklepie Apple

Złą wiadomością jest to, że rok szkolny 2017/2018 rozpocznie się już za niecały miesiąc. Dobrą wiadomością jest za to promocja, która pojawi się już za chwile w sklepie internetowym Apple Store. Firma z Cupertino uruchomiła coroczną promocję „Back to School” (z ang. „Powrót do szkoły”) w kilku europejskich wersjach swojego sklepu dla sektora edukacji –  także w polskim.

Osoby, które zamierzają zrobić zakupy w sklepie Apple Store dla sektora edukacji, powinny się wstrzymać, bo zapewne już za chwilę (najpóźniej jutro) pojawi się ciekawa promocja, w które będzie można przy zakupie innych produktów zgarnąć słuchawki Beats Solo3, BeatsX lub Powerbeats3.

Z promocji mogą skorzystać studenci, rodziców uczniów oraz nauczyciele, którzy kupują wyróżnione w promocji komputery Mac lub iPady w niższej cenie i w ograniczonym czasie. Promocja obejmuje dowolny nowy MacBooka, MacBooka Pro, MacBooka Air, iMaca lub Maca Pro. Mac mini nie kwalifikuje się do tej akcji.

Promocja oferuje również bezprzewodowe słuchawki BeatsX przy zakupie jakiegokolwiek iPada Pro o przekątnej 10,5 lub 12,9 cala, a studenci mogą dopłacić niższą cenę za bezprzewodowe słuchawki Beats Powerbeats3 lub Solo3. Nowe modele 9,7-calowych tabletów iPad i iPad mini 4 nie kwalifikują się do promocji.

Promocja jest dostępna w sklepie internetowym Apple dla sektora edukacji w wybranych krajach w Europie i na świecie, są to: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Zjednoczone Królestwo oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Screen z polskiej aplikacji Apple Store:

Słuchawki Beats gratis przy zakupie Maca lub iPada Pro

Studenci muszą potwierdzić swój status studenta (legitymacja) lub przedstawić dowód przyjęcia na studia, aby uczestniczyć w promocji.

Sklep internetowy może być w tej chwili niedostępny w tych krajach, ale już wkrótce powinna pojawić się oferta już wszędzie. Oferta w Polsce będzie dostępna pod adresem: www.apple.com/pl-edu/shop

źródło: MacRumors via Apple