Domino Drop darmową grą w sklepie App Store

Domino Drop to wspaniała mobilna gra logiczna łącząca w sobie domino i Tetrisa – teraz możesz pobrać ją za darmo na iOS-a ze sklepu App Store.

Domino Drop - Free App of the Week

W tym tygodniu , w ramach Free App of the Week, właściciele iPhone’ów i iPadów mogą pobrać bezpłatnie ciekawą grę logiczną pt. „Domino Drop”, w której kolorowe figury Tetrisa zamieniono na płytki (kamienie) domino. Gra ma bardzo łatwe do opanowania zasady – wystarczy niecała minuta, aby każdy mógł pojąć jej zasady.

Jednak sama gra nie jest już taka prosta, jak zapoznanie się z regułami gry :) Twórca gry Domino Drop Vitalii Zlotskii przygotował 3 różne tryby gry, którym towarzyszy 12 przyjemnych utworów jazzowych. Oczywiście dodano globalny ranking punktacji, który ma motywować do dalszych zmagań.

Aplikacja nie posiada reklam ani zakupów – poza promocją tytuł kosztuje ok. 8 zł. Rozgrywka polega na dopasowaniu do siebie płytek domina, które spadają z góry tak jak w grze Tetris.

 

Chociaż gra jest prosta do opanowania należy przyjąć odpowiednia strategię, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Dzięki losowości spadających płytek każda rozgrywka jest inna i równie ekscytująca. Podczas rozgrywki istnieje możliwość zatrzymania (pauza), aby wydłużyć czas na zastanowienie się nad kolejnym ruchem. Oprócz poprawy refleksu i podejścia strategicznego, gra pomoże mocno rozruszać szare komórki.

Oto oficjalny trailer gry, na którym możesz zobaczyć, jak wygląda rozgrywka:

Gra Domino Drop utrzymana jest w prawdziwym stylu skeuomorficznym, dzięki czemu każda interakcja sprawia wrażenie, jakbyś układał prawdziwe domino. Gra inspirowana była takimi tytułami jak Drop7, Threes i Tetris.

Domino Drop - screen iOS Domino Drop - screen iOS

Pobierz grę Domino Drop bezpłatnie ze sklepu App Store, klikając na poniższy przycisk. Wersja na Androida ma wkrótcepojawić się w sklepie Google Play.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store via Domino Drop