Reklama Apple Music z muzykiem country Brantleyem Gilbertem

Firma Apple opublikowała zupełnie nową reklamę Apple Music, w której główną rolę odgrywają: piosenkarz country, motocykle i patriotyzm.

Reklama Apple Music (Brantley Gilbert)

Reklama muzycznej usługi streamingowej Apple Music zatytułowana „The Ones That Like Me”, wykorzystuje utwór country o tym samym tytule w wykonaniu Brantleya Gilberta. Cały spot trwa około minuty i został nakręcony w Leiper’s Fork w stanie Tennessee. Za reżyserię odpowiadał Anthony Mandler, który współpracuje z takimi artystami jak Jay-Z, Eminem, The Killers i innymi.

Na filmie widzimy jak Brantley Gilbert podróżuje przez Stany Zjednoczone na motocyklu. Sam przyznał, że nigdy nie miał zamiaru wystąpić w reklamie, ale ludzie z Apple’a przekonali go do tego, ponieważ chcieli pokazać to jak żyje oraz jakimi kieruje się w życiu wartościami.

W samej reklamie, oprócz fragment utworu Gilberta, słychać także inne znane utwory Sweet Home Alabama (Lynyrd Skynyrd) i Born To Be Wild (Steppenwolf). Spot został po raz pierwszy wyświetlona przed Brickyard 400 w NASCAR.

Od jakiegoś czasu nie widzieliśmy żadnej reklamy Apple Music – ostatnią, którą pamiętamy to ta z Taylor Swift i jej słynnym z bieżni ora z Drake’iem.

Najnowszy spot możesz obejrzeć reklamę poniżej:

źródło: Apple via iPhoneHacks