Yankai’s Triangle, czyli trójkąty, trójkąty i trójkąty

Abstrakcyjna indie game o nazwie Yankai’s Triangle jest dostępna bezpłatnie do pobrania ze sklepu Apple Store, w ramach aplikacji tygodnia.

YANKAI'S TRIANGLE - Free App of The Week

W tym tygodniu Apple wyróżniło grę mobilną YANKAI’S TRIANGLE od Kenny Sun jako pozycję do pobrania za darmo w ramach sekcji Free App of the Week. Jest to ciekawa i piękna zarazem gra logiczna, która z jakiegoś powodu umiłowała sobie trójkąty. Ale niech nie zmyli Was tytuł, to nie jest pozycja tylko dla miłośników matematyki, geometrii i trójkąta Sierpińskiego.

W grze YANKAI’S TRIANGLE musimy dotykać trójkątów, aby odkrywać kolejne tajemnice rozgrywki. Celem na każdym etapie jest obracanie małych kawałków różnych trójkątów do momentu aż dopasujemy je i odblokujemy jeden duży trójkat powstały z tych mniejszych. Każdy trójkąt ma różne kolory i wzory wzdłuż zewnętrznych kątów. Aby połączyć ze sobą dwa elementy kolory muszą być do siebie dopasowane.

Początek gry jak zwykle jest prosty, zwłaszcza jeśli masz jakieś doświadczenia z Triomino, ale wraz z kolejnymi poziomami rzecz staje się dużo bardziej skomplikowana. Aby utrudnić rozgrywkę na przykład niektóre figury obracają się tylko w jedną stronę. Jednym słowem będzie to doskonała łamigłówka dla lubiących rozruszać szare komórki.

Gra ma ponad 1,74 x 10^26 możliwych losowych poziomów (wszystkie są ręcznie wykonane). Duża feeria barw i system punktacji sprawi, że nie będziecie mogli się od niej oderwać.

Zobacz oficjalną zapowiedź wideo gry Yankai’s Triangle i pobierz ją dopóki jest darmowa!

Przez najbliższe 7 dni aplikację YANKAI’S TRIANGLE pobierzesz za darmo ze sklepu App Store lub sklepu Google Play w cenie 13,99 zł.

Pobierz aplikację w sklepie App Store