iOS 10.3.3 z poprawkami błędów i zabezpieczeń

Firma Apple udostępniła do pobrania w trybie OTA aktualizację systemu iOS 10.3.3, która zawiera poprawki błędów i zabezpieczeń.

iOS 10.3.3 w trybie OTA

Po kilku tygodniach testów firma z Cupertino wydała dzisiaj nową aktualizację swojego systemu mobilnego iOS 10.3.3. Najnowsze uaktualnienie mobilnego systemu operacyjnego Apple’a posiadał aż 6 wersji beta, zanim został finalnie udostępniony wszystkim użytkownikom iPhone’ów i iPadów. iOS 10.3.3 pojawił się ponad dwa miesiące po wydaniu wersji iOS 10.3.2.

Najnowszy iOS 10.3.3 jest oczywiście bezpłatną aktualizacją dostępną w trybie OTA (over the air) dla wszystkich użytkowników z kompatybilnymi urządzeniami z iOS-em 10. Poprawkę można pobrać i zainstalować przy użyciu programu iTunes na komputerze Mac lub PC, albo po podłączeniu do sieci Wi-Fi bezpośrednio na urządzeniu. Wystarczy przejść do Ustawienia → Uaktualnienia.

Nowa wersja nie zawiera żadnych widocznych w interfejsie i funkcjach zmian i wygląda na to, że koncentruje się na poprawkach błędów, ulepszeniach zabezpieczeń i innych drobnych zmian, podobnie jak w iOS-ie 10.3.2.

Apple przygotowuje się do uruchomienia nowej wersji systemu iOS 11, którą po raz pierwszy zaprezentowano podczas tegorocznej konferencji Worldwide Developers Conference 2017 (WWDC17). Finalna wersja systemu iOS 11 zostanie udostępniona jesienią tego roku i przyniesie sporo znaczących zmian w interfejsie i pracy iUrządzeń.

IOS 11 pojawi się jesienią po lecie testów beta. Wraz z przeniesieniem pracy na iOS 11 system iOS 10.3.3