Obejrzyj nowy zwiastun filmu „Blade Runner 2049”

Kolejna odsłona Łowcy Androidów czyli Blade Runner 2049 pojawi się w kinach jeszcze w tym roku – obejrzyj najnowszy trailer filmu.

Trailer filmu „Blade Runner 2049”

Fani filmu „Łowca Androidów” Ridlaya Scotta zapewne nie mogą się doczekać premiery sequelu filmu zatytułowanego „Blade Runner 2049” (z ang. Łowca Androidów 2049), która odbędzie się 6 października 2017 roku.

Trzydzieści lat od premiery oryginalnego dzieła możemy obejrzeć najnowszą zapowiedź nowej historii, która ujawnia trochę, co działo się w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

Trailer pozwala uchyla także rąbka tajemnicy związanej ze scenografią i efektami, które stworzono w kolejnej części Łowcy Androidów. Trzeba przyznać, że 2,5-minutowy materiał jest tak samo imponujący jak poprzenie zapowiedzi i wygląda na to, że będzie co oglądać jesienią w kinie.

W filmie występują między innymi: Ryan Gosling (jako Oficer K), Harrison Ford (Rick Deckard), Ana de Armas (Joi), Robin Wright, Jared Leto (Neander Wallace), Dave Bautista, Mackenzie Davis i David Dastmalchian. Za reżyserię odpowiadał Denis Villeneuve, a za scenariusz Hampton Fancher oraz Michael Green.

Film kręcono od 18 lipca do 22 listopada 2016 roku w Budapeszcie i Etyek (Węgry). A historia powstała na podstawie powieści „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?” Philipa K. Dicka oraz materiałów do scenariusza przygotowanych przez Ridleya Scotta i Hamptona Fanchera

Obejrzyj zwiastun filmu „Blade Runner 2049”:

Oficjalna strona filmu: bladerunnermovie.com

źródło: Warner Bros. Pictures