Gdzie i kiedy odbędą się Pokémon GO Fest?

W ciągu najbliższych miesięcy odbędą się specjalne wydarzenia rocznicowe Pokémon GO Fest, sprawdź terminy i dokładne lokalizacje w Europie.

Pokemon Go Europe Safari Zone (2017)

Pierwsze Pokémon GO Fest odbędzie się w sobotę 22 lipca 2017 roku w Grant Parku w Chicago (IL).  Twórcy gry podzielili się szczegółami na temat tego, w jaki sposób trenerzy będą mogli uczestniczyć w globalnym wyzwaniu podczas imprezy. W tym czasie będzie można odblokować w aplikacji specjalne nagrody na całym świecie.

W ciągu dnia odbędą się trzy tryby wyzwań, w których wszyscy trenerzy będą współpracować razem z tymi, którzy będą w Chicago, aby odblokować globalne nagrody. Podczas Challenge Windows trenerzy w Grant Parku spróbują odblokować bonusy dla graczy Pokémon GO na całym świecie, zdobywając określone typy Pokémonów. Każdy typ Pokémona będzie związany z inną niespodzianką –  trenerzy w parku będą musieli starannie wybrać, które Pokémon łapać.

Tymczasem Trenerzy spoza Chicago będą próbować złapać jak najwięcej Pokémonów w Challenge Window, aby wydłużyć czas bonusów odblokowanych przez uczestników spotkania. Jeśli trenerzy z całego świata zdobędą wystarczająco dużo Pokémonów, pojawi się tajemnicze wyzwanie w Grant Parku. Jeśli uda się je ukończyć zostanie odblokowana wyjątkowa premia dla wszystkich uczestników niezależnie od lokalizacji.

Przeczytaj również: Wielkie świętowanie rocznicy Pokémon Go na całym świecie

Pokémon GO Safari Zone Events w Europie

Z kolei imprezy  Pokémon GO Safari Zone odbędą się w wybranych centrach handlowych Unibail-Rodamco w sierpniu i wrześniu tego roku! Poniżej szczegółowa agenda

5 sierpnia 2017 r.

  • Fisketorvet – Kopenhaga, Dania
  • Centrum Cerny Most-Praga, Republika Czeska

12 sierpnia 2017 r.

  • Centrum handlowe Scandinavia – Sztokholm, Szwecja
  • Stadshart Amstelveen – Amstelveen, Holandia

16 września 2017 r.

  • CentrO – Oberhausen, Niemcy
  • Les Quatre Temps – Paryż, Francja
  • La Maquinista – Barcelona, ​​Hiszpania

Wszystkie siedem turniejów Pokémon GO Safari Zone daje trenerom możliwość połowu różnorodnych Pokémonów w specjalnych strefach. Zwykle te Pokemony są widziane głównie w regionach Kanto i Johto, w tym niektóre Pokémony, których nigdy wcześniej nikt nie spotkał w Europie!

Pokemon Go FEST Events (infografika)
Pokemon Go FEST Events (infografika)

Pikachu Outbreak w Japonii

Pokémony pojawią się podczas corocznej imprezy Pikachu Outbreak w Yokohamie w Japonii, która odbędzie się od 9 do 15 sierpnia 2017 roku. Więcej informacji na temat Pikachu Outbreak  zostanie ogłoszonych wkrótce.

źródło: Pokemon Go Live – Pokémon GO events around the world!