IV edycja IT Career Summit 2017 – informatyczne targi pracy

Wejdź do gry o karierę marzeń! Targi IT Career Summit 2017 – Twoja kariera w IT. Widzimy się 20 września na PGE Narodowym!

IT Career Summit (PGE Narodowy) 20 września 2017

Już we wrześniu odbędzie się kolejna, już czwartą edycja targów IT Career Summit 2017, podczas których największe firmy, będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie?

W środę 20 września 2017 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze kompetencji IT, szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe.

Do udziału w targach pracy IT zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów, jak również absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny. W programie konferencji organizatorzy przewidzieli również wystąpienia ekspertów branżowych.

Udział w targach jest bezpłatny! Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Pamiętaj, jeżeli jesteś: programistą, developerem, testerem, wdrożeniowcem, inżynierem, administratorem, oficerem bezpieczeństwa, managerem ds. zarządzania projektami IT, studentem lub absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit – 20 września 2017 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla pracodawców. Do grona wystawców dołączyły między innymi firmy takie jak: Deloitte, Bonair, PEKAO S.A., No Fluff Jobs, InfoPraca.pl, CodersLab, PWPW.

Podczas targów będzie możliwość nawiązania współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT oraz zaprezentowanie aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów. Podczas IT Career Summit będziesz mógł całkiem za darmo wykonać profesjonalne zdjęcie do CV,  w Foto CV Budce!

To jednak nie koniec niespodzianek. W programie imprezy przewidziano także inne atrakcje, strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Strona internetowa wydarzenia: www.itcareersummit.pl

Zachęcamy do udziału w targach. Serwis mobiRANK.pl już po raz kolejny patronuje temu wydarzeniu.

data: 20.09.2017
lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie

źródło: informacja organizatora