Oscar Mayer Hot Dogs będą dostarczane dronem

Dron o nazwie „WienerDrone” będzie dostarczał hot dogi Oscara Mayera – nie ma więc już rzeczy, które nie mogłyby przylecieć do nas dronem.

WienerDrone Oscar Mayer's Hot Dogs

Obeok WienerCycle, WienerRover, WienerMobile i WienerMini firma Oscar Mayer wypuszcza bezzałogowego drona o nazwie WienerDrone do dostarczania klientom gorących hot dogów.

Bezzałogowy statek powietrzny (z ang. Unmanned Aerial Vehicle, UAV) został zaprezentowany w tym tygodniu i będzie dostarczał hot doga Oscara Mayera. Niestety może pomieścić tylko jedną sztukę, więc na piknik z 10 osobami mogłaby przylecieć cała armia WienerDrone’ów :)

Taki dron jest mało wydajny niż pracownicy jeżdżącej po ziemi floty Wienerfleet, ale jest to oczywiście doskonałe narzędzie wizerunkowe dla potentata gorących psów.

Przeczytaj także: Od dzisiaj McDelivery dostępne w usłudze UberEats

Oczywiście, WienerDrone może być w każdej chwili zdalnie zlokalizowany i może latać na wysokości ponad 300 metrów nad powierzchnią ziemi. Jak możecie się domyślać firma głośno szczyci się tym, że jest to „pierwszy bezzałogowy samolot do przewożenia hot dogów”.

A tak wygląda cała flota przewozowa w komplecie:

WienerFleet - Oscar Mayer

Miejmy tylko nadzieję, że wersja 2.0 drona będzie mogła transportować więcej niż jedną parówkę i bułkę (z dodatkami…). Zobacz jak wygląda cała flota specjalnych pojazdów Oscara Mayera do przewożenia jedzenia – w szczególności latających hot-dogów.

źródło BusinessWire – Oscar Mayer Gets Better Hot Dogs in Hands Across America by Adding Two New Vehicles to Its WienerFleet via Engadget – Oscar Mayer’s 'Wienerdrone’ is the most 4th of July thing ever