Zobacz zwiastun serialu „Inhumans” od Marvela

Marvel Entertainment udostępnił pierwszy zwiastun nowego serialu „Inhumans” z grupą przedziwnych superbohaterów.

Inhumans - Marvela (serial 2017)

Najnowsza produkcja firmy Marvel pt. „Inhumans” miała pojawić się w kinie, ale zdecydowano, że powstanie serial, który wyemituje stacja ABC. Premiera telewizyjna odbędzie się 29 września 2017 roku, ale prawie miesiąc wcześniej widzowie w USA będą mogli zobaczyć pierwsze dwa odcinki w kinach IMAX.

Trzeba przyznać, że premiera serialu w kinach to niecodzienne wydarzenia, ale i serial jest dość nietypowy. Bohaterowie serialu „Inhumans” są potomkami ludzi, na których eksperymentowała pozaziemska rasa o nazwie Kree próbująca zmienić homo sapiens w broń przeciwko Skrullsom. Za sprawą terygenicznej substancji, Inhumans nabyli niezwykłe moce. Rodzina Królewska znana z komiksu, pojawia się także i w serialu. Na czele grupy stoją Black Bolt z  żoną Medusą. Oczywiście na swojej drodze napotykają na wiele przeciwności losu – z zamieszkiwanego Księżyca muszą uciec na Ziemię…

W rolę Blacka Bolta wcielił się Anton Mount, a Meduzę zagrała Serinda Swan. W serialu wystąpili także Iwan Rheon jako Maximus, Eme Ikwuakor jako Gorgon, Isabelle Cornish jako Crystal oraz Ken Leung jako Karnak.

Czy Inhumans przypadną do gustu nie tylko fanom komiksów z 1965 roku? Po pierwszym zwiastunie ciężko przewidzieć, jednak będzie to produkcja z najdziwniejszymi superbohaterami Marvela. Zobaczcie sami na poniższym zwiastunie:

źródło: Marvel via AntyRadio