Teraz zamówisz pizzę przez chatbota na Facebooku!

Na polskim profilu Pizza Hut możesz od teraz zamówić pizzę przez chatbota na Facebook Messengerze – to pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie zamawiania jedzenia przez mobile’a.

Od teraz zamówienie na pizzę w Pizza Hut złożysz także za pośrednictwem aplikacji Facebook Messenger, nie przerywając przy tym innych czynności. Dzięki wykorzystaniu Bota Pizza Hut, szybko i wygodnie wybierzesz swoje ulubione smaki.

Jeśli jesteś osobą, która lubi korzystać z komunikatorów i urządzeń mobilnych to rozwiązanie może CI się spodobać. Pizza Hut jako pierwsza sieć restauracji w Polsce, umożliwia złożenie zamówienia przy użyciu chatbota w aplikacji Facebook Messenger. Wygodna forma obsługi zaoszczędzi Twój czas i pozwoli na jeszcze jedno praktyczne zastosowanie tego narzędzia.

– To naturalne, że pojawiamy się w środowisku Facebook Messenger, bo jest to jeden z głównych kanałów komunikacji  naszych klientów – mówi Aleksandra Chojnacka, Digital Manager Pizza Hut. – Korzystamy z tej aplikacji w szkole, pracy, między codziennymi obowiązkami. Od teraz, za sprawą uruchomienia Pizza Hut Bota,  pozwoli nam ona na błyskawiczne złożenie zamówienia, oszczędzając przy tym czas na wyszukiwaniu danych kontaktowych do restauracji czy przeglądaniu szczegółowego menu. We wszystkim pomoże Pizza Hut Bot – dodaje Aleksandra Chojnacka.

Jak zamówić pizzę przez chatbota na Facebook Messengerze?

Aby zamówić pizzę w Pizza Hut przez chatbota, wystarczy dodać Pizzę Hut do kontaktów w Facebook Messengerze. A tak naprawdę rozpocząć rozmowę z marką za pośrednictwem aplikacji Facebook Messenger, aby wirtualny asystent w postaci Pizza Hut Bota przyjął zamówienie.

Zamawianie pizzy przez chatbota na Facebook Messangerze

Program przedstawi ofertę, zaprezentuje aktualne promocje i pomoże w doborze dodatków. Intuicyjny interfejs umożliwi łatwą selekcję spośród wielu opcji możliwych do wyboru, poczynając od rozmiaru pizzy i liczby dodatków, po liczbę zestawów czy preferowaną formę płatności. Po złożeniu zamówienia, Pizza Hut Bot przesyła je do najbliższej restauracji i podaje przewidywany czas oczekiwania na realizację. Obecnie usługa jest dostępna w 23 restauracjach Pizza Hut w Polsce, w których dostępna jest usługa dostawy do domu.

Kto już zamówił pizzę przez chatbota na fejsie?

źródło: informacja prasowa