Telepaint do pobrania za darmo przez tydzień!

W tym tygodniu bezpłatną aplikacja w ramach Free App of the Week w sklepie App Store jest gra mobilna Telepaint od studia Acid Nerve.

Telepaint - Free App of the Week

Firma Apple udostępniła do pobrania za darmo w zeszły czwartek grę Telepaint autorstwa studia Acid Nerve. Oznacza to, że tak jak każda pozycja z sekcji Free App of the Week będzie dostępna przez najbliższy tydzień do pobrania za darmo ze sklepu App STore na urządzenia mobilne z systemem iOS. W ten sposób możecie zaoszczędzić około 8 zł – czyli tyle ile ten tytuł kosztuje poza promocją.

Telepaint pojawiła się w App Storze 19 marca 2016 roku i dopiero teraz pojawiła się okazja, aby zgarnąć ją za free. jest to ciekawa gra logiczna, która wymaga od gracza starannego przemyślenia ruchów wiaderka z farbą, które musi dotrzeć do miejsca docelowego.

W grze mamy do przejścia w sumie 140 poziomów, które rozruszają nasze szare komórki. Zanim wykonasz ruch dobrze się zastanów, aby odblokować przeszkody i dotrzeć do ceku. Obecna wersja, oznaczona jest numerem 1.2, została dopiero co opublikowana (21 czerwca 2017 r.) i zawiera 40 dodatkowych poziomów wraz z dwoma nowymi światami i wyjątkową mechaniką gry.

Sprawdź oficjalną zapowiedź wideo, na której przedstawiono przykładowe fragmenty z gry:

https://youtu.be/P3UWyRbZBFU

Aplikacja nie posiada zakupów w aplikacji, więc śmiało można grać w pełną wersję za darmo. Grę pobierzesz bezpłatnie do przyszłego czwartku na urządzenia z systemem iOS 9.1 lub nowszym, klikając na poniższy przycisk. Niestety nie ma wersji na Androida.

Pobierz aplikację w sklepie App Store