Stan Nielimitowany w Play z filmami muzyką i telewizją

Nowy Stan Nielimitowanym w sieci Play to m.in. roaming bez dodatkowych opłat oraz dostęp do usług streamingowych Tidal, Showmax i telewizji PLAY NOW.

Stan Nielimitowany w Play z Showmax, Tidal i PLAY NOW

Play wprowadza STAN NIELIMITOWANY  już od 35 zł za osobę, a w nim rozmowy, SMS-y, MMS-y bez ograniczeń, internet bez limitu GB, a do tego nieograniczony dostęp do multimedialnej platformy rozrywki – muzyki w Tidal, filmów i seriali w Showmax i telewizji Play Now. Podkreślając atrakcyjność oferty wystarczy tylko wspomnieć, że sama usługa Tidal kosztuje 19,99 zł/mies. a Showmax 19,90 zł/miesi. W Stanie Nielimitowanym od Play są one za 0 zł – Tidal na 24 miesiące a Showmax na 12 miesięcy.

Nowa oferta, która startuje 23 czerwca 2017 roku będzie działała w myśl zasady Roam like at home, czyli roaming w całej UE będzie dostępny bez dodatkowych opłat.

W grupie siła. Im więcej osób tym lepsza cena

Stan Nielimitowany będzie kosztował:

  • 35 zł za osobę w taryfie RODZINA (trzy karty SIM do smartfonów) – w tej taryfie można kupić nawet 8 kart SIM, a posiadacze Karty Dużej Rodziny czwartą i piątą kartę SIM dostaną z rabatem 50%,
  • 40 zł za osobę w DUECIE (dwie karty SIM do smartfonów),
  • 50 zł SOLO (jedna karta sim do smartfonu).

Dostępna będzie również specjalna promocja dla przenoszących numer – otrzymają oni 10 zł rabatu na abonament na zawsze, jeżeli zdecydują się na zakup telefonu. Dla mniej wymagających dostępny będzie STAN NIELIMITOWANY MINI, a w nim rozmowy bez limitu i 2 GB internetu oraz roaming w UE bez dodatkowych opłat. Dostępne już od 20 zł za osobę.

Trzecia opcja to STAN NIELIMITOWANY DOM WiFi, w której poza usługą do smartfonu dodawany będzie internet do dom,u bez limitu GB. Taka taryfa będzie dostępna już od 40 zł za osobę.

Taryfy w Stan Nielimitowany w Play
Taryfy i cennik w Stan Nielimitowany (Play)

Dla klientów biznesowych przygotowano również nową ofertę Formuła Perfect Box dla Firm, w której pakiet dwóch numerów oraz internetu do biura będzie można nabyć w cenie 50 zł przy przeniesieniu min. jednego numery do Play.

Showmax – nielimitowane filmy dzięki Play

Showmax to serwis streamingowy, który oferuje seriale i filmy, m. in. hollywoodzkie produkcje (np. kolekcję filmów Transformers), a także polskie, takie jak Pitbull: Nowe porządki Patryka Vegi, Dom zły, Pod mocnym aniołem Wojtka Smarzowskiego oraz Body/Ciało Małgorzaty Szumowskiej.

Dzięki Play można teraz oglądać produkcje w najlepszej jakości, bez długiego czekania na ich premierę – kiedy najdzie nas ochota.

Dostęp do milionów utworów w usłudze Tidal

Tidal to aplikacja muzyczna stworzona przez artystów dla fanów z całego świata. To ponad 48,5 miliona utworów dostępnych w smartfonie. Aplikacja odniosła już sukces na polskim rynku – fani muzyki docenili ją m. in. za łatwy dostęp do ogromnych zasobów legalnej muzyki, teledysków i ekskluzywnych materiałów video, a także możliwość posłuchania muzycznych nowości w momencie premiery.

Play w STANIE NIELIMITOWANYM udostępnił swoim klientom Tidal za darmo przez dwa lata, w innych ofertach Play aplikacja dostępna jest bezpłatnie przez miesiąc.

PLAY NOW, czyli TV bez telewizora

Usługa PLAY NOW w ofercie STAN NIELIMITOWANY to telewizja w smartfonie. Teraz programy można oglądać bez limitu o dowolnej porze, siedząc na ławce w parku czy jadąc do pracy. W PLAY NOW znajdziesz 55 kanałów, w tym kilkanaście w cenie Twojego abonamentu np. TNT, Eleven Extra, Nickelodeon, Paramount Channel, czy BBC Lifestyle, w których na pewno każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. PLAY NOW to także 15 000 godzin wideo na żądanie: filmów, seriali, programów.

Nowa oferta będzie wspierana ogólnopolską kampanią w telewizji, radiu, internecie oraz outdoorze. Twarzami promującymi nową ofertę, będą: Kuba Błaszczykowski – piłkarz, który dobrze wie jak przekraczać własne limity, Arkadiusz Jakubik – artysta, który codziennie przekracza limity własnej kreatywności oraz Martyna Wojciechowska – podróżniczka, dla której rzeczywiście nie istnieją żadne granice.

Kuba Błaszczykowski (Play Stan Nielimitowany)

Kuba Błaszczykowski (Play Stan Nielimitowany)

Martyna Wojciechowska (Play Stan Nielimitowany)

Kampania wystartuje od 23 czerwca br.

źródło: informacja prasowa