Geo Flags Academy – zostań mistrzem geografii!

Edukacyjna gra mobilna „Geo Flags Academy” pozwoli opanować geografię przy okazji dobrze się bawiąc – zgarnij darmowy kod na płatną wersję unlimited.

Geo Flags Academy (MythicOwl)

W sklepach z aplikacjami na Androida i iOS-a pojawiła się właśnie nowa propozycja Geo Flags Academy (pol. Akademia Flag i Państw) dla wszystkich odkrywców, podróżników i miłośników geografii.

Warszawskie studio developerskie MythicOwl prezentuje odświeżoną wersję swojej pierwszej gry Geo Flags Academy, która pozwala ćwiczyć umiejętność rozpoznawania flag, państw i stolic. Nowa wersja aplikacji w trybie nauki została wzbogacona o unikalny algorytm – SuperMemo, który optymalizuje proces uczenia się flag.

Geo Flags Academy to rozwijająca gra mobilna, która łączy w sobie przyjemną rozrywkę z nauką: rozpoznawaniem i przyporządkowywaniem flag do określonych państw oraz stolic.  W najnowszej wersji aplikacji można nie tylko poznawać kraje i ich stolice, ale także zaznajamiać się z konturami państw, co stanowi dla gracza dodatkowe wyzwanie.

Geo Flags Academy (Akademia Flag i Państw) - screen Geo Flags Academy (Akademia Flag i Państw) - screen

Naszym celem jest tworzenie gier, które będą zarówno wciągającą rozrywką, jak i pożytecznie spędzonym czasem – mówi Tomasz Mularczyk, założyciel studia MythicOwl – Chcemy ciągle udoskonalać nasze produkcje na każdym poziomie, dlatego w najnowszej wersji Geo Flags Academy nie tylko dodaliśmy moduł z konturami państw, ale także udoskonaliliśmy sam mechanizm gry. Innowacja polega na wykorzystaniu algorytmu SuperMemo w trybie nauki, który optymalizuje proces uczenia się, dopasowując się indywidualnie do każdego gracza. Aplikacja analizuje dotychczasowy przebieg rozgrywki i na podstawie tego prezentuje flagi w takiej kolejności i w takich odstępach, by zwiększyć efektywność nauki, przy jednoczesnym zachowaniu rozrywkowego charakteru aplikacji.

Nowością w Geo Flags Academy jest także pojawienie się specjalnego trybu nauki, który umożliwia ćwiczenie swoich umiejętności w trzech obszarach – rozpoznawania państw, ich stolic oraz konturów. Dodatkowo, w grze zawarto kilkaset ciekawostek o krajach, które zostały ukryte pod flagami – aby się z nimi zapoznać, wystarczy w trakcie gry „ściągnąć” daną flagę w dół ekranu. Geo Flags Academy pozwala także na szlifowanie języków obcych – aplikacja dostępna jest aż w pięciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i włoskiej.

Grę można pobrać na platformy: iOS oraz Androida. Moduł nauki flag jest dostępny jest za darmo, natomiast dostęp do modułu stolic i konturów to jednorazowy zakup w wysokości kilku złotych. Jak we wszystkich grach MythicOwl, w tej również nie występują reklamy. Gra jest również dostępna w wersji Unlimited.

Kody na płatną wersję gry Geo Flags Academy Unlimited

Grę pobierzesz za darmo ze sklepów App Store lub Google Play klikając na poniższe przyciski. Osoby, które wykorzystają poniższe kody mogą pobrać bezpłatnie wersję Unlimited (o wartości ok. 8 zł) na urządzenia z systemem Android – wystarczy zastąpić emoji flagi polski ?? odpowiednią literą (A-Z). Koniecznie daj znać w komentarzu, który kod wykorzystałeś, aby inni nie musieli go już sprawdzać.

Kody na wersję płatną aplikacji (Android):

  • AB8X??W7V3T6M37VEGYKAU3S
  • 4WZE2P3LV6KBN7Z7T??X8APU
  • VWH938UEDVGRP9YP??RLAA2Z
  • 3WKY7DLJL??LHGEM7KVKCJH7
  • T63DF14K3??SN1QWZ4HJUK2K
  • 30V75X5TYHYERZFSZ??7U15U
  • LV4ED1??V1XC887BBGAGT1DT

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Geo Flags Academy to kolejna propozycja studia MythicOwl, które od 2014 roku tworzy rozwijające gry mobilne (wcześniej studio funkcjonowało pod marką SteamBytes), a w tym roku wyprodukowało także pierwszą edukacyjną produkcję na urządzenia Virtual Reality – Seabed Prelude. W najbliższej przyszłości do portfolio firmy dołączą kolejne gry, przeznaczone m.in. nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.

źródło: informacja prasowa