Beat Stomper – prosta zręcznościówka z odrobiną szaleństwa

Dzisiaj w cotygodniowej sekcji Free App of the Week pobierzecie za darmo wyjątkowo energetyzującą grę o nazwie Beat Stomper.

Beat Stomper - Free App of the Week

Przez kolejnych siedem dni, w ramach sekcji Free App of the Week,  możecie pobrać za darmo ze sklepu App Store, prostą grę mobilną zatytułowaną Beat Stomper.

Gra została stworzona przez niezależne studio Rocky Hong, które odpowiada także za wydanie takich gier jak Magnetized i Bullet Waltz. W tej aplikacji czeka nas niezwykłe połączenie elektronicznej muzyki klubowej, migoczącego światła neonowego i prostych figur geometrycznych.

Mechanika gry nie jest skomplikowana i doskonale znana z innych gier tego typu, w których skaczemy jak najwyżej do góry i zbieramy po drodze bonusy. Jednak skok w Beat Stomperze wymaga opanowania jednej sztuczki, a mianowicie należy stuknąć palcem w ekran, przytrzymać i stuknąć w odpowiednim momencie, aby odbić się od poruszających w pionie platform. Każde odbicie wyrzuca nas coraz wyżej.

Twórcy gry zalecają podczas gry założyć słuchawki, aby w pełni cieszyć się doznaniami muzyki i rozgrywki. Nie jest to gra, w która powinniście grać zaraz przed snem, bowiem migoczące feerie barw i klubowa muzyka na pewno nie utulą Was do snów, no może niektórzy będą mieli po niej kolorowe sny?

Oto trailer gry, w którym zobaczycie próbkę różnych poziomów gry, dobrej muzyki, no i zrozumiecie co miałem na myśli pisząc o śnie:

Grę pobierzesz za darmo na urządzenia z systemami iOS i Android ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play