Gra mobilna „South Park: Phone Destroyer” jeszcze w tym roku

Ubisoft zapowiedziało wydanie nowej gry mobilnej „South Park: Pghone Destroyer” – fani serialu będą zadowoleni – Cartman opanuje Wasze smartfony!

South Park: Phone Destroyer trailer

Jeśli znudziło Ci się granie w Pokémon Go i przypadkiem jesteś fanem bohaterów szalonej kreskówki komediowej South Park, to wkrótce będziesz mógł zagrać w nową grę mobilną South Park: Phone Destroyer.

Firmy RedLynx i Ubisoft we współpracował z South Park Digital Studios wydadzą jeszcze w 2017 roku bezpłatną grę mobilną na smartfony z systemami iOS i Android. Ubisoft zapowiedział, że gra jest zaprojektowana w taki sposób, aby rozgrywka nie była uzależniona od żadnych dodatkowych płatności a każda część gry będzie dostępna dla wszystkich – niezależnie od tego, czy chcą wydawać pieniądze na grę, czy też nie.

Gra sama w sobie to połączenie karcianki i turowej gry bitewnej, w której grupa postaci zostaje wystawiona w walce z przeciwnikiem. W grze znajdzie się coś dla miłośników strategii, walki PvP i czarnego humory southparkowiczów bezpośrednio na smartfonie.

Już wkrótce dowiemy się jaka jest dokładna data premiery gry, tymczasem Ubisoft zdradza tylko tyle, że będzie to jeszcze w 2017 roku. Inna gra z bohaterami serialu animowanego, której tytuł brzmi South Park: Fractured But Whole zostanie wydana na konsole i komputery PC już 17 października..

źródło: Ubisoft