Film oryginalny Netflixa pt. „Okja” już 28 czerwca

Premiera nowej produkcji filmowej serwisu Netflix zatytułowanej „Okja” zaplanowana została na 28 czerwca – zobacz, o czym jest ta niezwykła historia.

Okja - film oryginalny Netflix (28 czerwca 2017)

Najnowszy film oryginalny Netfliksa pod tytułem „Okja” to niezwykła historia o olbrzymiej świniopodobnej istocie i dziewczynce o imieniu Mija, która ją wychowała. Tytułowa Okja znajduje się nagle w centrum zainteresowania aktywistów ekologicznych, naukowców i chciwych korporacji.

Stworzenie zostało porwane przez nieuczciwa korporację, a mała dziewczynka wyrusz na ratunek swojemu najlepszemu przyjacielowi.

W roli głównej występuje Seo-hyun An, ale wśród obsadzonych znaleźli się także znani aktorzy: Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal oraz Paul Dano. Film wyreżyserował południowokoreański Bong Joon Ho, znany z eksperymentowania różnymi gatunkami filmowymi, co zauważalne jest także w zwiastunie filmu „Okja”. Kinomaniacy mogą kojarzyć to nazwisko z filmami „Snowpiercer: Arka przyszłości” lub „Intruz”.

„Okja” została już zaprezentowana podczas festiwalu w Cannes i nie obyło się bez mini skandalu – film został przerwany podczas projekcji… Sam jestem ciekaw tego filmu, wszyscy będą mogli go obejrzeć już 28 czerwca 2017 roku w serwisie Netflix.

Przeczytaj także: TOP 24 najlepszych seriali wszech czasów Netflixa

Obejrzyj poniższe wideo,w którym ekipa filmowa przedstawia Miję – główną postać tej niezwykłej opowieści:

https://youtu.be/1RQY5PfRuzI

Oficjalny zwiastun filmu:

źródło: Netflix