3 GB od Orange za zwycięstwo Polaków ⚽️

Polska reprezentacja piłkarska wygrała wczoraj z Rumunią 3:1, z tej okazji Orange rozdaje za darmo 3 GB na internet dla swoich klientów.

3 GB na internet od Orange w pakiecie kibica (10 czerwca 2017) za mecz POL-ROM

Operator komórkowy Orange Polska za każdy zwycięski mecz polskiej reprezentacji rozdaje darmowe gigabajty na transfer danych w tzw. „pakiecie kibica”. Tak jest i tym razem, po wczorajszym zwycięstwie Polski z Rumunią 3:1, kliencie pomarańczowego operatora mogą zasilić swoje konto bezpłatną paczką 3 GB.

Abonenci mogą podziękować Robertowi Lewandowskiemu, którego zasługą są wszystkie 3 gole. Aby otrzymać darmowy pakiet musicie jedynie wysłać SMS-a o treści LIDER na numer 277.

Tradycyjnie wielkość paczki bezpośrednio zależy od liczby bramek strzelonych przez reprezentację polski. Z oferty mogą skorzystać klienci korzystający z ofert głosowych kartę i abonament oraz zatafon i minutofon. Paczka na transfer internetowy będzie ważna przez 5 dni i można ją aktywować tylko jeden raz na jednym numerze telefonu maksymalnie do wtorku 13 czerwca 2017 r.

Miłego surfowania i trzymajcie kciuki za naszych podczas kolejnego meczu! A my przy okazji dziękujemy naszym piłkarzom za wczorajszy mecz!

źródło: Orange Biuro prasowe – Gigabajty za gole czyli „pakiet kibica”