Obejrzyj jeszcze raz Keynote WWDC17 na YouTube’ie

Apple udostępniło transmisję konferencji dla programistów WWDC 2017, która odbyła się w poniedziałek 5 czerwca w San Jose.

Konferencja WWDC17 Apple'a z 5 czerwca 2017 r. na YouTube'ie

Jeżeli nie mieliści okazji obejrzeć tegorocznej konferencji WWDC17 (The Apple Worldwide Developers Conference ) firmy Apple, to teraz możecie to nadrobić w dowolnym czasie i od dowolnego momentu. Na kanale YouTube firmy z Cupertino pojawiło się wideo z pełna transmisją tego wydarzenia.

Konferencja trwała aż 2 godziny i 20 minut, ale dzięki temu, że możecie przewijać nagranie, możecie szybko przejść do interesujących nas momentów, czyli zapewne nowego systemu iOS, komputerów Mac i iPada Pro. Przypomnijmy, że Apple zaprezentowało w tym roku między innymi nowy system operacyjny iOS 11 (premiera jesienią), macOS High Sierra, całą linię komputerów Mac (odświeżone Macbooki i zapowiedź nowego Maca Pro), oraz nową linię tabletu iPad Pro 10,5 cala.

Więcej o wszystkich najważniejszych nowościach Apple przeczytasz w moim wpisie: Wszystkie nowości z konferencji WWDC 2017 z 5 czerwca

Poniżej obejrzysz całą transmisję z konferencji WWDC17 na filmie z YouTube’a:

źródło: Apple