OnePlus 5 już 20 czerwca podczas wydarzenia na żywo

Firma OnePlus zapowiedziała oficjalną prezentację nowego modelu smartfona OnePlus 5 podczas wydarzenia online we wtorek 20 czerwca 2017 r.

OnePlus 5 - wydarzenie 20 czerwca 2017 r. (online)

OnePlus poinformowało, że oficjalnie ogłosi swojego następnego flagowca OnePlus 5 podczas wydarzenia na żywo, które odbędzie się we wtorek 20 czerwca 2017 roku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie, dzięki czemu wszyscy będą mogli poznać nowego smartfona w tym samym czasie.

Firma przygotowała już specjalną stronę wydarzenia, które komunikowane jest hasłem „Focus on what Matters” (z ang. Skup się na ważnych rzeczach). Podstrony OnePlus 5 Launch Live Event dostępne są w linku w źródle tego wpisu. Po stronie można wnioskować, że nowy model będzie miał większe możliwości związane z aparatem (podobnie jak iPhone 7 Plus).

Niedawno OnePlus sugerował, że kamera OnePlus 5 była przygotowywana we współpracy ze specjalistami z DxO, a pierwsza oficjalna próbka zdjęć zrobiona tym aparatem wyglądała obiecująco. Choć to wszystko co wiemy o aparacie, plotki mówią, że będzie to aparat z 2 obiektywami. Z pewnością tak będzie, sądząc po specjalnych funkcjach ustawiania ostrości i zoomu jakie widać na głównej stronie z efektem paralaksy na wodzie.

OnePlus 5 będzie miał prawdopodobnie procesor Qualcomm Snapdragon 835 i wygląda na to, że będzie on mniejszy i cieńszy niż OnePlus 3T – czyli w sam raz.

Oglądaj już we wtorek o godz. 18.00 czasu polskiego, na poniższym playerze:

Zakładamy, że wkrótce po ogłoszeniu nowego smartfona rozpocznie się sprzedaż tego modelu. Ile z powyższych doniesień okaże się prawdą? Okaże się już za 2 tygodnie.

źródło: OnePlus Launch Events