5. sezon serialu „Orange Is the New Black” już 9 czerwca

W piątek 9 czerwca Netflix udostępni piąty sezon popularnego serialu „Orange Is the New Black” – dziewczyny z Litchfield staną do walki!

Orange Is the new Black - 5. sezon już 9 czerwca na Netflixie

W 5. sezonie serialu „Orange Is the New Black” więźniarki z Litchfield zamienią się w buntowniczki, które będą walczyły o swoje prawa i godność. Netflix promuje ten serial pomarańczowymi plakatami z wizerunkami głównych bohaterek.

Tym razem twórcy serialu podeszli do tematu perypetii więźniarek z trochę innej perspektywy. Akcja całego piątego sezonu rozegra się w ciągu 3 dni i będzie kontynuacją końcówki czwartego sezonu. W więzieniu wybuchną zamieszki i przerodzą się w prawdziwy bunt, w wyniku którego bohaterki przejmą kontrolę nad zakładem karnym.

To będzie ciekawe zobaczyć, jak osadzone zmieniają dotychczas ustalony porządek panujący w życiu więziennym zakładu w Litchfield. W zaledwie trzy dni odmienią się losy naszych bohaterek, które nabiorą śmiałości aby walczyć za odkupienie win i należny im szacunek.

Opis nowego sezonu serialu z serwisu Netflix: Wściekłość, jedność i lista żądań. Kobiety z więzienia Litchfield znalazły się w świetle jupiterów i nie ugną się, dopóki nie zostaną potraktowane poważnie.

Wszystkie nowe odcinki 5. sezonu serialu „Orange Is the New Black” zostaną udostępnione w serwisie Netflix już 9 czerwca 2017 roku. Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu, który jest tylko przedsmakiem, tego co będzie się działo:

Oto oryginalne pomarańczowe plakaty serialu OITNB, promujące buntowniczy piąty sezon:

OITNB (Alex, Chapman, Red)
OITNB (Alex, Chapman, Red)
Oficjalny plakat serialu Orange Is the new Black (5. sezon)
Oficjalny plakat serialu Orange Is the new Black (5. sezon)

źródło: Netflix – oficjalna strona serialu