SEGA wydało nową grę „Crazy Taxi Gazillionaire”

Nowa gra mobilna „Crazy Taxi Gazillionaire” bazująca na klasycznym tytule od SEGA została właśnie wydana na urządzenia z systemami iOS i Android.

Crazy TAXI Gazillionaire - SEGA

Wygląda na to, że wiemy, dlaczego oryginalne Crazy Taxi zostało niedawno wskrzeszone jako bezpłatna aplikacja w sklepach Google Play i App Store. Firma SEGA wydała wczoraj nową grę mobilną Crazy Taxi Gazillionaire, która ma przywołać miłe wspomnienia o 18-letniej klasycznej grze.

Jeśli oczekujesz, że nowe Crazy TAXI to gra wyścigowa, to możesz się rozczarować, tym razem Sega postawiła na grę strategiczno-finansową ubraną w znane motywy z oryginalnego tytułu.

W Crazy Taxi Gazillionaire nie trzeba śpieszyć się z dojechaniem do docelowego miejsca w ograniczonym czasie. Tym razem gracze muszą zbudować swoje imperium taksówkowe i zarządzać całą flotą swojej korporacji taksówkowej oraz kierowcami.

Nowy tytuł Crazy Taxi Gazillionaire jest dostępny do pobrania za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Znajdują się w niej jednak reklamy firm trzecich oraz zakupy w aplikacji o wartości w sumie 19,99 dolarów.

Oto oficjalna zapowiedź gry:

https://youtu.be/BAuLAhhHRXs

Crazy Taxi Gazillionaire jest w najlepszym razie przeciętną reprezentacją gatunku. Istnieje wiele lepszych tytułów, którzy lubią tego typu rozrywkę. Niemniej warto sprawdzić nową pozycję Sega:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play