Aplikacja „The Robot Factory” za darmo w App Storze

W „The Robot Factory” zbudujesz własnego cyfrowego robota – to świetna rozwijająca zabawa dla dużych i małych geeków – teraz za free na iOS-a.

Robot Factory - free App of the Week

Lubisz programować? Masz zacięcie inżynierskie? Genialna aplikacja mobilna Robot Factory pozwoli Ci stworzyć własnego robota od podstaw. Sam decydujesz o jego mechanice i wyglądzie , może mieć hydrostatyczne macki, machinistyczne lokomotory, mieszalniki G-Force i wiele innych ciekawych funkcji!

Teraz w ramach free App of the Week Robot factory od  studia Tinybop pobierzesz zupełnie za darmo do przyszłego czwartku. Zrób własnego robota, którego sobie wymarzyłeś: robota-kota, robota-samuraja czy robota-szpiega – możliwości są praktycznie nieograniczone.

Robot Factory to pierwsza aplikacja edukacyjna z serii cyfrowych zabawek Tinybop (Digital Toys), oparta na elementach inżynierskich. Dzięki dopracowanym elementom poznawczym i naukowym pozwala dzieciom powyżej 6 lat tworzyć, testować, bawić się i kolekcjonować zestawy robotów o jakich skrycie marzą. Inną tego typu aplikacją jest The Everything Machine, którą także pobierzecie na iPhone’a ze sklepu App Store.

Tinybop to studio projektantów, inżynierów i artystów z Brooklynu, którzy zajmują się tworzeniem zabawek przyszłości – zobacz jak przyjemnie jest pobawić się w inżyniera od robotyki!

Grafika i wykonanie aplikacji z pewnością Cie zachwyci! Przekonaj się sam oglądając poniższe wideo:

Najważniejsze funkcje aplikacji Robot Factory:

  • możliwość zbudowania tysięcy różnych robotów ze 100 części,
  • testowanie cyfrowych robotów, aby sprawdzić, czy będą chodzić, biegać, skakać i latać (lub nie)!
  • sprawdzanie fizycznych części robota w sytuacjach rzeczywistych,
  • kolorowanie robotów w dziewięciu różnych schematach kolorów,
  • nagrywanie własnych dźwięków dla robota,
  • wysyłanie wiadomości tekstowych z naklejkami własnego robota – dołączony pakiet stickersów!
  • intuicyjny, bezpieczny i przyjazny dla dzieci interfejs, dzięki czemu swój warsztat robotyczny mają w smartfonie,
  • możliwość tworzenia profili użytkowników, dzięki czemu każde dziecko może tworzyć i zapisywać własne projekty robotów,
  • brak zakupów w aplikacji i reklam innych firm. Mozna w spokoju oddać się procesowi twórczemu.
The Robot Factory

Robot Factory to doskonała rozrywka dla dzieci i dla dorosłych. Dzięki specjalnie przygotowanemu Podręcznikowi użytkownika możesz poznać kodeks etyki i szczegóły na temat części i narzędzi, z których możesz budować roboty.

Robot Factory - głowy robotów
Robot Factory – głowy robotów

Oryginalna grafika została stworzona przez Owena Daveya, ilustratora TwoDots. Oczywiście podczas wytężonej pracy nad androidami towarzyszy przyjemna ścieżka dźwiękowa.

Aby grać ze swoimi robotami na Apple TV, upewnij się, że jesteś zalogowany na tym samym koncie iCloud w Apple TV, co na iPadzie lub iPhone’ie.

twórcy poważnie podeszli tez do polityki prywatności i nie zbierają ani nie udostępniają żadnych informacji osobistych o Twoim dziecku korzystającym z appki. Jeśli dzieci wykorzystują aparat lub nagrywanie dźwięku w aplikacji, to informacje te znajdują się tylko na Twoim urządzeniu, na którym zainstalowana jest aplikacja – nie są zbierane ani rozpowszechniane poza aplikację.

Aplikację pobierzesz przez najbliższe 7 dni całkowicie bezpłatnie ze sklepu App Store na urządzenia z systemem iOS, niestety nie ma wersji na Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: Tinybop