„Pokémon: Magikarp Jump” – nowa gra z pokemonem

Gra pt. „Pokémon: Magikarp Jump” dostępna jest już do pobrania ze sklepu App Store i Google Play – dla tych, którym nie chce ganiać się za pokemonami.

Pokémon: Magikarp Jump

Gra Pokemon Go udowodniła, że gra mobilna może stać się jednym z najpopularniejszych tytułów na urządzenia mobilna w zaledwie kilka dni. Zdaje się, że ogromy sukces i popularność Pokemonów przekonały twórców, że mobile jest dobrym miejsce do wydawania głośnych produkcji. W nadziei na kontynuowanie sukcesu i nowe przychody, firma wydała nową grę na urządzenia z systemami iOS i Android zatytułowaną „Pokémon: Magikarp Jump”.

Wszyscy fani Pokemon Go mają swoje ulubione stworki – nie tylko te znane z kreskówki, ale także z gry. Jedni kochają ślicznego Pikachu, inni poszukują rzadkich lub najpocęznieszych stworzeń. Jest jednak jeden z pokemonów o nazwie Magikarp, który wydaje się być najsłabszym i najmniej użytecznym w grze dopóki nie ewoluuje do 20. poziomu – potężnej bestii Gyarados.

Magikarp to pokemon, na którym koncentruje się nowa gra „Pokémon: Magikarp Jump”. Wszystko co trzeba zrobić, to złapać i wysoko skakać tą nieporadna rybką. Biorąc pod uwagę, że skakanie, to jedyne co potrafi Magikarp, nie dziwi fakt, że został wykorzystany w takiej zręcznościówce. Gracze mogą jeść jagody i zastosować różne techniki treningowe, aby podskoczyć na wyższy poziom.

To na pewno nie będzie jedna z tych gier, które będą konkurowały z popularnymi już tytułami takimi jak Clash of Clans, czy nawet Pokemon Go. Jest to zabawna zręcznościówka z kolorową grafiką i prosta mechaniką, która ma po prostu sprawić, że gracze wciągną się w rozgrywkę i zdobywanie jak najwyższego poziomu.

Pokémon: Magikarp Jump - screen z gry Pokémon: Magikarp Jump - screen z gry

Jeśli jesteś fanem Pokemonów i polubiłeś Magikarpa, prawdopodobnie pokochasz tę grę. Możesz ją pobrać bezpłatnie ze swojego sklepu z aplikacjami:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Pokemon Company International