Apple opublikowało wideo z okazji Dnia Ziemi 2017

W nowym wideo z okazji Dnia Ziemi 2017, Apple zadaje pytanie „Czy mój iPhone wierzy w reinkarnację?” – filmik poświęcony jest oczywiście recyklingowi.

Does my iPhone believe in reincarnation? - Apple

Miesiąc po tym jak obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi 2017 firma Apple opublikowała nowe wideo na swoim kanale na YouTub’ie zatytułowane „Earth Day 2017 — Does my iPhone believe in reincarnation?”.

Filmy jest w całości animowane i przedstawia pracowników firmy Apple i kadrę kierowniczą, którzy mówią o takich rzeczach jak farmy słoneczne, nieprodukowanie śmieci i dlaczego Apple wkłada w to tyle wysiłku. Wideo nie jest typowa reklamówką, a jedynie spotem wizerunkowym, w którym widzimy jak bardzo Apple jest zaangażowane w ekologię i społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR).

Firma z Cupertino się na swoim procesie recyklingu, co może oznaczać, że niektóre iPhony się inkarnują – pojawia się nawet iphonowy robot LIAM… Zobaczcie to sami:

Film trwa niecałą minutę, w tle słyszymy głosy dyrektorów firmy Apple, takich jak: Lisa Chandler (dyrektor ds. Działań i inicjatyw środowiskowych) i Lisa Jackson (wiceprzewodnicząca, środowisko, polityka i inicjatywy społeczne), które omawiają LIAM oraz ogromną rolę recyklingu.

źródło: Apple