Filmy instruktażowe: jak robić zdjęcia iPhone’em 7?

Apple udostępniło cztery nowe krótkie filmiki instruktażowe, aby pomóc użytkownikom iPhone’a 7 i 7 Plus robić jeszcze lepsze zdjęcia smartfonem.

Jak robić zdjęcia iPhone'em 7? - tutoriale wideo

Na początku tego miesiąca, Apple opublikowało specjalną stronę internetową poświęconą fotografii i temu jak robić zdjęcia iPhone’em 7. Na stronie znajduje się obecnie 20 krótki tutoriali pomagających użytkownikom łatwo korzystać z funkcji kamery i aparatu w iPhone’ie 7 i iPhone’ie 7 Plus.

W tym tygodniu pojawiły się cztery nowe samouczki wideo, które zostały dodane do witryny. Dzięki nim użytkownicy mogą dowiedzieć się jak uchwycić smartfonem niezapomniane momenty, w tym jak robić selfie jedną ręką, jak korzystac z zoomu, czy konwertować zdjęcia do czerni i bieli.

Wszystkie filmy dostępne są na witrynie Apple’a, ale powoli pojawiają się także na profilu YouTube firmy. Każdy z filmów trwa około 40 sekund i zawarto w nim dokładny poradnik krok po kroku, w jaki sposób skorzystać z każdej funkcji aparatu fotograficznego wbudowanego w iPhone’a.

Większość z tych poradników wideo to proste i jednoznaczne wskazówki, przeznaczone dla osób, które nie korzystały zbyt często z aparatu i nie zgłębiały nigdy nawet podstawowych opcji aplikacji Zdjęcia i Aparat. W poradnikach znajdują się jednak także pewne wskazówki i sztuczki,które mogą być obce nawet bardziej zaawansowanym użytkownikom. Poznaj, jak uwiecznić chwile pod wyjątkowym kątem, jak uchwycić światła uliczne, czy  przechwycić poszczególne klatki podczas filmowania smartfonem.

Obejrzyj najnowsze filmiki:

źródło: Apple via MacRumors