Tankuj24 z tą aplikacją mobilną kupisz paliwo taniej

Nowa aplikacja mobilna Tankuj24 to stworzona przez Polaków platforma pozwala na zakup paliwa taniej niż w tradycyjnej sprzedaży.

Tankuj24 - aplikacja mobilna

Aplikacja Tankuj24, którą można pobrać na smartfony lub tablety ze sklepów App Store i Google Play, to pierwsza tego typu aplikacja w Europie. Oprócz możliwości tańszego zakupu paliwa, aplikacja umożliwia porównywanie cen na stacjach paliw, wygodną płatność mobilną poprzez znanego operatora, a także jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zakupy w miesiącu. Dzięki temu zarówno firmy, jak i indywidualni kierowcy mogą szybko skontrolować koszty paliwa i sprawnie je rozliczyć.

Działania promocyjne aplikacji, która może zmienić sposób funkcjonowania rynku paliwowego w Polsce, wspierają dwie wyspecjalizowane w komunikacji digitalowej agencje Havas Media Group – Mobext (sieci mobilne) i Socialyse (media społecznościowe).

W ramach zaplanowanych działań została przygotowana strategia promocyjna oparta o zakup mediów i najlepiej konwertujących formatów w kanałach mobilnych i społecznościowych. Kampania, która potrwa co najmniej do końca roku, ma na celu maksymalizację liczby transakcji zakupowych.

Dla kogo jest Tankuj24 ?

Aplikacja Tankuj24 powstała w myślą o tych wszystkich polskich kierowcach, którzy  nie są użytkownikami samochodów służbowych, gdzie za paliwo płaci firma, a  chcieliby tankować taniej niż dotychczas.

Tankuj24 to taki nowoczesny program flotowy w którym zamiast tradycyjnej firmowej karty flotowej występuje aplikacja mobilna, Która jest dla wszystkich kierowców, a nie tylko dla firm i gdzie wystarczy mieć jedno auto aby otrzymać rabat na zakup paliwa.

Tankuj24 - opis aplikacji mobilnej

Podstawowe korzyści

W ramach aplikacji mobilnej Tankuj24 dajemy polskim kierowcom dostęp do zakupu tańszego paliwa. Dodatkowo użytkownicy maja możliwość porównywania cen paliwa w konkretnych lokalizacjach. Płatność za paliwo odbywa się w sposób bezgotówkowy, a dla osób zabierających faktury za każde tankowanie wysyłamy raz w miesiącu zbiorczą fakturę.

Aplikację pobierzesz za darmo na urządzenia z systemami Android i iOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play