„Finger Spinner” topową bezpłatną aplikacją w App Storze

Aplikacja mobilna „Finger Spinner” jest obecnie najpopularniejszą darmową aplikacją mobilną pobieraną ze sklepu App Store.

Finger Spinner by Ketchapp Studio

Zręcznościowa gra mobilna zatytułowana „Finger Spinner” (na Androidzie Fidget Spinner) została stworzona przez studio Ketchapp – znane z takich gier jak „Ballz” czy „2048”. Aplikacja symuluje popularne zabawki i przenosi je do wersji cyfrowej.

Celem gry jest wykonanie jak najdłuższych obrotów, aby odblokować nagrody i nowe spinnery. Obecnie w zestawieniu najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji w App Storze, „Finger Spinner” wyprzedziła takie appki jak YouTube, Messenger, Instagram i Snapchat. W polskim sklepie App Store aplikacja zajmuje 10. pozycję – Rossmann króluje wciąż na 1. miejscu :)

Przeczytaj także: „22 Seconds” – wciągająca gra twórców „Ballz” i „2048”

Aplikacje typu fidget spinner są popularne wśród użytkowników iPhone’a. Wersja aplikacji na urządzenia z systemem Android „Fidget Spinner” nie należy do najlepszych darmowych aplikacji w sklepie Google Play, chociaż aplikacja o nazwie „Fidget spinner neon blask” zajmuje 21. pozycję.

Finger Spinner - screen iOS Finger Spinner - screen iOS

Grę Finger (Fidget) Spinner pobierzesz za darmo ze sklepu App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play