„The Sims Mobile” do pobrania na iOS-a i Androida

Gra mobilna „The Sims Mobile” jest właśnie udostępniana do pobrania na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

The Sims Mobile - Play with life

Nowa gra mobilna zatytułowana „The Sims Mobile” pojawiła się właśnie w polskim sklepie z aplikacjami Google Play, a wkrótce zapewne także w App Storze. Na początek gra została udostępniona w Brazylii i ma być sukcesywnie udostępniana w kolejnych krajach.

EA nie ujawniło wcześniej wiele na temat gry, ale wersja mobilna oparta jest na zasadach ze starszej gry The Sims 4, czyli zestawie samoczynnie narzuconych zasad, które gracze mają do wykonania, aby utrzymywać rodzinę przez kilka pokoleń.

The Sims Mobile dostępna jest za darmo i zawiera elementami społecznościowe, pozwalające graczom stać się wirtualnymi przyjaciółmi z prawdziwymi znajomymi… Zawiera również typowe funkcje dla Simów, dzięki czemu można zaprojektować własne postacie i urządzić im dom.

To nie pierwszy raz, kiedy popularna gra komputerowa pojawiła się w wersji mobilnej. W 2011 roku ukazał się urządzenia z systemem iOS  tytuł The Sims Freeplay, a dwa lata później The Sims Social zadebiutował na Facebooku. W obu grach dokonano znaczących zmian odstających od formuły gry.  Freeplay, na przykład, wprowadziła rozgrywkę w czasie rzeczywistym, podczas gdy w Social gracze mogli kontrolować tylko jednego bohatera, zamiast całą rodzinę.

Zobacz poniższe wideo z zapowiedzią gry na iOS-a i Androida:

Z opisu gry dowiadujemy się, że będziemy mogli kształtować historię swoich Simów – Kształtuj historię rodzinną swoich Simów z pokolenia na pokolenie! Kiedy Twoi Simowie osiągną cele zawodowe i przejdą na emeryturę, w nagrodę otrzymasz pamiątki, które odblokowują ścieżki kariery i hobby dla przyszłych pokoleń, sprawiając, że życie kolejnych Simów staje się jeszcze bogatsze.

  • TWÓRZ NIEZWYKŁYCH SIMÓW – Personalizuj wygląd swoich Simów za pomocą fryzur, strojów i dodatków. Wybieraj różne cechy osobowości i cele życiowe!
  • ZBUDUJ DOM – Projektuj domy, nadając im wybrany kształt i wystrój – do dyspozycji masz szeroką gamę mebli, sprzętów, ozdób i innych elementów wyposażenia
  • BAW SIĘ Z INNYMI GRACZAMI– Chadzaj na imprezy i je organizuj! To idealna okazja, by wchodzić w interakcje z innymi Simami, budować związki, a także chwalić się domem i zdobywać nagrody.

The Sims Mobile - opis gry

Na oficjalnej stronie internetowej gry możesz zostawić swój adres e-mail, aby być poinformowanym, gdy tylko gra trafi do polskiego sklepu App Store. Gra dostępna jest na razie na Androida w sklepie Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play