„Battle Bay” dostępne jest już do pobrania na iOS-a

Gra mobilna „Battle Bay” od twórców gry „Angry Birds” dostępna jest do pobrania na urządzenia z systemem iOS ze sklepu App Store.

Battle Bay od Rovio na iOS-a

Na pewno znacie twórców gry „Angry Birds” firmę Rovio? Teraz postanowiło, bez większego rozgłosu, wydać całkowicie nową grę mobilną zatytułowaną „Battle Bay”.

W nowej grze także rzucamy pociskami, choć tym razem nie są to ptaki. „Battle Bay” to gra typu MOBA (z ang. Multiplayer Online Battle Arena) i dostępna jest na razie tylko na urządzenia z systemem iOS.

Gra oferuje kilka typów bohaterów, w charakterystycznym modelu dla typowych gier MOBA. W przypadku okrętów wojennych, każdy z nich posiada własne cechy i wiele opcji konfiguracyjnych. Rovio utrzymało grę w podobnej stylistyce co Angry Birds. Gracze mogą wyposażyć swoje okręty mnóstwem różnych rodzajów broni i amunicji, ale bardziej atrakcyjne elementy trzeba kupić za pomoca zakupów w aplikacji.

Jest to gra typu free-to-play, a dodatkowe pakiety dostępne w grze można zakupić za prawdziwe pieniądze. Niemniej jednak, można spróbować grać bez dodatkowych kosztów i sprawdzić swoje szanse z innymi graczami na całym świecie.

Cechy Battle Bay:

  • tryb wieloosobowy (multiplayer) w czasie rzeczywistym
  • tworzenie gildii i walki drużynowe z prawdziwymi graczami 5 vs. 5
  • pięć unikatowych klas statków i dziesięć członków załogi dostosowanych do różnych stylów gry
  • ponad 30 różnych elementów do zebrania, uaktualniania i dostosowania
  • zdobywanie nowych broni i przedmiotów do uaktualnienia statku
  • czat ze znajomymi i partnerami drużyny umożliwiający zaplanowanie wybranej strategii walki

Zobacz zwiastun gry:

https://youtu.be/E97G8F8n1yo

Grę pobierzesz za darmo ze sklepu App Store (zawiera zakupy w aplikacji):

Pobierz aplikację w sklepie App Store