Galaxy S8 w reklamie, jako doskonałe urządzenie do podróży i gier VR

Nowe reklamy firmy Samsung prezentują smartfona Galaxy S8 jako doskonałego przewodnika turystycznego i urządzenie do gier VR.

Screen z reklamy Samsunga Galaxy S8

Minęły dwa tygodnie od premiery smartfonów Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+, więc kurz trochę opadł i czas odświeżyć sobie pamięć :) Maszyna marketingowa firmy Samsung działa i udostępniono dwie nowe reklamy na oficjalnym kanale na YouTube’ie, aby przypomnieć Wam co oferuje S8.

Pierwszy spot reklamowy przedstawia Samsunga Galaxy S8 jako doskonały przewodnik – smartfon może dostarczyć informacji na niemal wszystkie tematy niezbędne podczas podróży (tak długo, jak jesteś podłączony do internetu). Model ma świetny aparat fotograficzny, aby upamiętnić niezapomniane chwile. Oczywiście, można wymieniać wszystkie funkcje, które powinien posiadać highendowy smartfon, ale S8 Samsunga jest jednym z lepszych w swojej kategorii.

Druga reklama poświęcona jest możliwościom wirtualnego świata. W połączeniu z zestawem słuchawkowym Gear VR  i kontrolerem (zwykle sprzedawanym osobno za 130 USD), Samsung Galaxy S8 może z pewnością zapewnić niezapomniane wrażenia podczas gier VR.

źródło: Samsung