Pierwszy sklep Apple Store w Singapurze

Otwarcie pierwszego sklepu detalicznego Apple Store w Singapurze wydaje się zbliżać wielkimi krokami – odsłonięto pierwsze billboardy.

Sklep Apple Store w Singapurze

Barykady przed przyszłym sklepem Apple Store w ekskluzywnej części Singapuru w Orchard Road zostały wczoraj usunięte, odsłaniając grafikę i logo dostosowane do lokalnego konsumenta.

Grafika umieszczona na szklanym bannerze na ścianie budynku przedstawia trzy czerwone ikony: logo Apple’a, serce  i okrąg. W czasach komunikacji obrazkowej symbole można przeczytać jako: Apple Kocha Singapur. Nazwa sklepu Apple Orchard Road, znajduje się tuż pod ikonami nad szklanymi drzwiami do sklepu. Pomiędzy drzwiami umieszczono 12 czerwonych symboli podzielonych na 4 grupy. Mają one symbolizować 12 Creative Pros – nazwanych „Red Dot Heroes” – wybranymi przez firmę podczas sesji Apple for its Today.

Sklep Apple Orchard Road w Singapurze (symbole na ścianie)

Pierwszy sklep Apple’a w Singapurze miał zostać otwarty w listopadzie ubiegłego roku, ale jego otwarcie zostało opóźnione o trzy miesiące z powodu problemów z budową. Ostatecznie, otwarcie sklepu detalicznego zostało opóźnione o ponad 6 miesięcy i ma być otwarty w maju.

Sklep Apple Orchard Road w Singapurze (zdjęcie budynku)
Sklep Apple Orchard Road w Singapurze

Na razie wiadomo tylko, że sklep zostanie otworzony, ale nie podano konkretnej daty.

źródło: The Straits Times – Barricades down at Apple Orchard Road store, opening seems imminent