Nowa zapowiedź 5. sezonu „House of Cards” – będzie się działo…

„Jeden naród… pod rządami Underwoodów” – to nowy plan polityczny Franka Underwooda wypowiedziany w najnowszej zapowiedzi 5. sezonu serialu „House of Cards”.

Trailer 5. sezonu serialu „House of Cards”

Jeden z najlepszych seriali oryginalnych Netflixa „House of Cards powróci z piatym sezonem już 30 maja 2017 roku, tymczasem w sieci pojawił się najnowszy trailer, w którym Frank Underwood (Kevin Spacey) zapowiada długoletni okres panowania Stanami Zjednoczonymi.

Dramatyczny zwiastun zaczyna się słowami: „Amerykanie nie wiedzą, co jest dla nich najlepsze. Ja wiem”. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie serialu „House of Cards” Frank i żona wiceprezydent Claire (Robin Wright) jeszcze bardziej będa manipulować Amerykanami, aby chronić własne interesy. Wideo kończy się złowrogo brzmiącą sentencją: „Jeden naród… pod rządami Underwoodów”.

Oto oficjalna zapowiedź 5. sezonu „House of Cards”:

Czy w 5. sezonie zobaczymy Netflix nas czymś zaskoczy? Z pewnością nie jeden raz, a relacja Underwoodów może jeszcze bardziej namieszać. W serialu wystąpili także Michael Kelly, Jayne Atkinson, Neve Campbell, Derek Cecil, Paul Sparks i Joel Kinnaman. Serial otrzymał dotychczas aż 6 nagród  Emmy.

Zobacz także: „House of Cards” wraca z 5. sezonem 30 maja 2017 r.

źródło: Netflix