„Lily – Playful Music Creation” darmową aplikacją tygodnia

W sklepie App Store udostępniona została za darmo aplikacja muzyczna „Lily – Playful Music Creation” w ramach sekcji Free App of the Week.

Lily - Playful Music Creation (Free App of the Week)

Firma Apple w ramach sekcji Free App of the Week wyróżniła w tym tygodniu aplikacje muzyczną „Lily – Playful Music Creation”. Normalnie aplikacja kosztuje ok. 2 euro, jednak do przyszłego czwartku można ją będzie pobrać zupełnie za darmo.

Aplikacja została wydana w sierpniu 2016 roku. Lily Playful Music Creation pozwala tworzyć muzykę dostarczając jednocześnie zabawne doświadczenie muzyczne dla osób w każdym wieku i z różnym talentem muzycznym. Każdy może zakomponować swoją zapętloną melodię dodając rozmaite akordy i dźwięki.

Polyrhythm pozwala na tworzenie melodii o różnych długościach i tempie, a powstałe kompozycje można zachować w pamięci smartfona. Nagrania mogą być udostępniane na YouTube’ie, Twitterze i Facebooku. Kto wie, może w kimś z Was tkwi nieodkryty geniusz komponowania?

Wystarczy wybierać spośród sześciu kwiatów lilii, i za każdym razem stworzyć własny utwór dzięki niepowtarzalnym dźwiękom w trzech oktawach. Zmieniając liczbę płatków, tworzymy melodie o różnych długościach. Zmienianie tempa pozwoli stworzyć interesującą kombinację dźwięków między liliami.

Zobacz, jak wygląda zabawa dźwiękiem w aplikacji Lily – Playful Music Creation:

Aplikację pobierzesz za darmo ze sklepu App Store na urządzenia z systemem iOS i za 9,99 zł ze sklepu Google Play na Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play