„TrickPics” to taki Snapchat dla dorosłych…

Serwis dla Pornhub uruchomił aplikację mobilną „TrickPics”, w której dorośli mogą ocenzurować swoje nagie zdjęcia za pomocą animowanych ikon.

TrickPicks

Gigant rozrywki dla dorosłych Pornhub chce wejść jeszcze bardziej w biznes erotyczny na mobile’u i wypuścił aplikację TrickPics, który jest swego rodzaju Snapchatem dla pełnoletnich użytkowników smartfonów.

TrickPics to proste narzędzie do edycji zdjęć, które pozwala zakryć swoje nagie narządy płciowe za pomocą różnych naklejek i animowanych gifów. Aplikacja oferuje obecnie ponad 15 filtrów, ale Pornhub obiecuje dodać ich jeszcze więcej.

Choć aplikacja umożliwia jedynie modyfikowanie zdjęć, to chętni mogą użyć jej do modyfikacji swoich aktów, a następnie mogą podzielić się nimi ze swoimi znajomymi lub kochankami za pośrednictwem innej aplikacji społecznościowej lub komunikatora. Dobrą cechą TrickPics jest to, że nie wymagana jest rejestracja, co oznacza, że ​​można z niej korzystać od razu po pobraniu na urządzenie. Aby używać filtrów, można zrobić zdjęcie w aplikacji lub załadować już wykonane fotografie z rolki aparatu.

Wśród dostępnych opcji znajdują się różne filtry takie jak „Knock Knockers” dla pań i „Dick-in-A-Box” dla panów. Obecnie aplikacja działa tylko z obrazami, ostatecznie jednak planowane jest wprowadzenie filtrów także do klipów wideo.

Selfie stało się popularną formą wyrażania siebie w dzisiejszym społeczeństwie. Jest ono w istocie autoportretem epoki cyfrowej, zdobywając popularność wśród większości użytkowników smartfonów –  powiedział wizeprezes Pornhub Corey Price.  – Użytkownicy robią dzióbki, pozy przed lustrem w łazience, a wielu – choć nie przyznaje się do tego – robi sobie nagie selfie.

Zupełnie nowa aplikacja, która dodaje animowane ikony NSFW do zdjęć, tworząc w ten sposób animowane i ocenzurowane selfie. Użytkownicy mogą dzielić się seksownymi zdjęciami z lekkim przymrużeniem oka w zabawny sposób, bez wulgarności i w sposób kreatywny.

TrickPics - screen-wideo

Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepach App Store i Google Play.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: The Next Web