Gra Strażnicy Galaktyki dostępna na iOS-a

Gra mobilna „Guardians of the Galaxy TTG” została udostępniona dzisiaj na urządzenia z systemem iOS, wkrótce pojawi sie także wersja na Androida.

Marvel's Guardians of the Galaxy TTG - episode 1

Telltale powraca z nowym tytułem świetnej gry mobilnej „Marvel’s Guardians of the Galaxy TTG”. Gra jest teraz dostępna na wielu platformach, w tym na PC, PS4, Xbox One i urządzenia mobilne z systemem iOS. Androidowa wersja gry Guardians of the Galaxy będzie dostępna w późniejszym terminie.

Nowi Strażnicy Galaktyki utrzymani są w tej samej narracji co inne tytuły Telltale, więc należy spodziewać się dobrej fabuły, znanych postaci i prostej mechaniki gry.

Jeśli widziałeś jakiś film ze Strażnikami Galaktyki lub przeczytałeś komiksy, z przyjemnością stwierdzisz, że gra od Telltale dostarczy Ci zupełnie nową historię z postaciami Gamora, Star-Lorda, Rocketa, Groota i Draxa.

Od dziś gracze mogą pobrać pierwszą część serii, na którą składać się będzie pięć części, ale ci, którzy zamówią cały pakiet już teraz, dostaną 20% zniżki. Każda część kosztuje 4,99 USD (czyli ok. 20 zł), jeśli zostanie zakupiony osobno. Ci, którzy kupują pakiet typu multi-pack (odcinki 2-5) za pośrednictwem aplikacji, otrzymają zniżkę w wysokości 5 USD (ok. 20 zł).

Strażnicy Galaktyki Marvela można zainstalować na urządzeniu mobilnym Apple’a z systemem iOS 10 lub nowszym i będą działać na urządzeniach: iPhone’ie 6 i nowszych, iPadzie mini 4 i nowszych, iPadzie Air 2 i nowszych oraz iPadzie Pro.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: phoneArena – Telltale’s Guardians of the Galaxy out on iOS, Android version coming soon