Gorillaz wydało aplikację z rozszerzoną rzeczywistością

Aplikacja mobilna Gorillaz, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość i pozwoli fanom podsłuchać nowy album zespołu pt. „Humanz”.

Aplikacja mobilna Gorillaz promująca album „Humanz”

Popularny zespół muzyczny Gorillaz wydał imponującą aplikację mobilną na Andoida i iOS-a wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość. Fani zespołu moga podsłuchać utworu z najnowszego albumu „Humanz”.

Aplikacja dostępna jest już w sklepach z aplikacjami App Store i Google Play (linki na dole artykułu). Dzięki aplikacji możemy podsłuchać i podejrzeć „dziwny i cudowny świat” animowanego zespołu. W pewnym momencie odbędzie się też wydarzenie o nazwie „Humanz House Party”, które pozwoli fanom po raz pierwszy usłyszeć nowy album zespołu.

„Humanz House Party”, którego data nie została jeszcze ogłoszona, jest uznawany za największe doświadczenie w globalnym słuchaniu muzyki, które połączy ludzi aż w 500 miejscach na ziemi, od Tokio do Santiago.

Zespół w zeszłym miesiącu ogłosił swój piąty album studyjny pt. „Humanz”, którego premiera odbędzie się 28 kwietnia 2017 roku. Poza tym, zespół zagra swój pierwszy od 7 lat koncert od 7 w USA już w lipcu.

Niedawno ujawniono, że Morrissey odrzucił miejsce na swoim nowym albumie. Sade i Dionne Warwick również odrzucili ofertę współpracy. Warwick podobno myślała, że ​​teksty grupy sprzeciwiają się jej przekonaniom religijnym…

Przeczytaj także: Björk Digital – wystawa VR w Los Angeles

Tymczasem ujawniono również, że w planach jest także program telewizyjny zespołu Gorillaz.

Aplikację pobierzesz za darmo ze sklepów z aplikacjami, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play