Dubai Mall Apple Store z widokiem na Burdż Chalifa

Nowy sklep Apple Store w centrum Dubai Mall zostanie otwarty 27 kwietnia 2017 roku i będzie można z niego podziwiać widok na Burdż Chalifa.

Dubai Mall Apple Store - otwarcie 27 kwietnia 2017 r.

Trzeci detaliczny sklep Apple’a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zlokalizowany jest w modnym centrum handlowym Dubai Mall i zostanie oficjalnie otwarty 27 kwietnia. Firma ogłosiła na swojej stronie internetowej, że wielkie otwarcie odbędzie się o godz. 16.00 czasu lokalnego. Sklep ma być jednym z niepowtarzalnych Apple Store’ów z nową linią kreatywną dzieł sztuki.

Sklep, który zajmuje dwa piętra w gigantycznym centrum handlowym, będzie czynny siedem dni w tygodniu od godziny 10:00 do 23:00 w poniedziałki, wtorki, środy i niedziel e, a w czwartki, piątki i soboty od 10:00 do północy.
Sklep dołączy do istniejących sklepów w Mall of the Emirates w Dubaju i Yas Mall w Abu Dhabi.

Jak zwykle, w sklepach Apple Store organizowane będę bezpłatne warsztaty dla wszystkich grup wiekowych oraz obozy edukacyjne dla dzieci. Gulf News informuje, że firma Apple stawia duży nacisk na temat kreatywności w swoich ogłoszeniach dotyczących otwarcia sklepu (patrz tytuł: Creativity. Connected.).

 

Apple Store to coś więcej niż zwykły sklep. To miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego o urządzeniach Apple’a i możesz odkryć swoją twórczą stronę. Niestety w Polsce jeszcze nie doczekaliśmy się prawdziwego Apple Store’a, być może za jakiś czas…?

Nowo otwierany sklep w Dubai Mall ma podobno widoki na najwyższy budynek na świecie Burdź Chalifa (ang. Burj Khalifa), który mierzy 829 metrów i posiada 163 pięter użytkowych. Oficjalne otwarcie budynku nastąpiło 4 stycznia 2010 roku, a koszt budowy to 1,5 miliarda dolarów.

Apple Store Dubai Mall (zdjęcie) Apple Dubai Mall (zdjęcie)

źródło: Apple – Apple Dubai Mall, 9TO5Mac – Dubai Mall Apple Store to open on April 27, offer views of Burj Khalifa