Wielkanocne wydarzenie Pokémon GO Eggstravaganza

Poszukiwacze i trenerzy pokemonów, mogą w okresie wielkanocnym wziąć udział w specjalnym wydarzeniu Eggstravaganza.

Pokemon GO Eggstarvaganza

Twórcy popularnej gry mobilnej z rozszerzona rzeczywistością Pokémon GO z Niantic to wielcy fani organizowania sezonowych wydarzeń dla graczy.

W związku ze zbliżającymi się świetami wielkanocnymi zaplanowali nową edycję wydarzenia specjalnego o nazwie Eggstravaganza. Jak łatwo się domyślić, głównym zadaniem będzie szukanie i zbieranie jaj. Wydarzenie rozpoczyna się w czwartek 13 kwietnia i potrwa aż tydzień do 20 kwietnia. W tym czasie w całym wirtualnym wszechświecie pokemonowym pojawi się mnóstwo dodatkowych jaj ze stworkami, które wyklują się po przejściu 2 km.

Ci, którzy wciąż grają w ten tytuł, doskonale wiedzą, że ,najbardziej popularne są jaja 2 km, z których wykluwają się mniej pożądane stworki. Jednak według Niantic, tym razem 2 km nie będą miały znaczenia na wyklucie rzadkiego Pokemona w przypadku większości jaj.

Jak zwykle jaja dostarczą więcej cukierków niż zwykle, a każdy gracz zdobędzie podwójne punkty doświadczenia w trakcie imprezy, niezależnie od tego, jak gra. Wreszcie, przedmioty z Lucky Egg będa o połowę tańsze w sklepie.

Czy nadal gracie Pokémon GO?

źródło: Pokemon GO Live – The Pokémon GO Eggstravaganza