Serial „Ania” na Netflixie już 12 maja!

Zobacz zwiastun stworzonego przez Netflixa nowego serial „Ania” na podstawie uwielbianej przez czytelników powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”.

„Ania” serial Netflix (12 maja 2017 r.)

Nowy serial oryginalny Netflixa pod tytułem „Ania” to opowieść o trudach dojrzewania i o tym, że mimo przeciwności losu i problemów warto walczyć o miłość, akceptację i swoje miejsce w świecie.

Akcja serialu rozgrywa się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda i opowiada o losach Ani Shirley (w tej roli Amybeth McNulty) — osieroconej dziewczynki, która swoje najmłodsze lata spędziła, błąkając się po sierocińcach i domach przygodnych osób, aż w końcu przypadkowo trafiła do prowadzonego przez pewne starzejące się rodzeństwo gospodarstwa.

Niezwykły temperament, błyskotliwy intelekt i bujna wyobraźnia 13-letniej Ani przemienią życie nie tylko Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson), ale też całej miejscowej społeczności. Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.

 

Oto oficjalna zapowiedź serialu „Ania”:

Serial zostanie udostępniony w serwisie Netflix 12 maja 2017 roku.

źródło: Netflix Polska (YouTube)