Apple udostępniło iOS 10.3.1

Firma Apple wydała dzisiaj aktualizację mobilnego systemu operacyjnego iOS 10.3.1 z drobnymi poprawkami błędów i zabezpieczeń.

iOS 10.3.1 w trybie OTA

Zaledwie tydzień po wydaniu finalnej wersji systemu iOS 10.3 obejmującej między innymi nowy system plików Apple’a APFS (z ang. Apple File System) i Find My AirPods, firma Apple wydała iOS 10.3.1. Jest to mała aktualizacja eliminująca wykryte błędy i inne problemy związane ze stabilnością i zabezpieczeniami, które wykryto w poprzedniej wersji.

iOS 10.3.1 jest dostępne oczywiście jako darmowa aktualizacja dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemem iOS 10. Możesz ją zainstalować w trybie OTA (przez Wi-Fi) lub za pomocą programu iTunes.

Zgodnie z oficjalnymi informacjami, iOS 10.3.1 zawiera poprawki błędów i poprawia bezpieczeństwo Twojego iPhone’a lub iPada.


Notatka nie zawiera szczegółowych informacji na temat poprawek błędów lub ulepszeń zabezpieczeń dostępnych w tej wersji, więc zaktualizujemy ten wpis, jeśli dowiemy się więcej o zawartości aktualizacji iOS 10.3.1. i ewentualnych zauważalnych zmianach.

źródło: Apple

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj