Porównanie Galaxy S8 z najlepszymi smartfonami na świecie

Samsung zaprezentował dzisiaj swojego flagowca Galaxy S8 – oto jak przedstawia się specyfikacja techniczna smartfona na tle konkurencji.

Teraz, gdy Galaxy S8 został już oficjalnie pokazany, najważniejszymi informacjami są cena, data premiery i porównanie specyfikacji technicznej urządzenia z innymi topowymi modelami smartfonów.

Przeczytaj także: Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ debiutują na rynku

Nowy Samsung Galaxy S8 będzie dostępna w pięciu kolorach – z czego Midnight Black, Orchid Grey i Arctic Blue trafią do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych już 21 kwietnia 2017 roku. Przedsprzedaż smartfona rozpocznie się od jutra.

Zamawiając Galaxy S8 już teraz, otrzymasz zestaw słuchawkowy Gear VR i kontroler za darmo. Nawet jeśli kupisz telefon 21 kwietnia masz szansę na załapanie się na ograniczony ilościowo pakiet premium, w którym znajdzie się karta pamięci 256 GB i para słuchawek z tunerem AKG.

Porównanie specyfikacji technicznej Galaxy S8 i S8 Plus ze smartfonami: iPhone 7 Plus, Google Pixel i XL oraz LG G6

Teraz, gdy Samsung oficjalnie ujawnił Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus, wiemy dokładnie, co posiada wewnątrz i jak prezentuje się na tle konkurencyjnych modeli.

Z poniższego porównania serwisu Business Insider wynika, że oba modele Galaxy S8 mają stosunkowo duże ekrany, ale nie są przez to dużo cięższe i większe od konkurencyjnych telefonów. Nowy flagowiec Samsunga oferuje także znacznie więcej funkcji niż inne smartfony, zwłaszcza iPhone 7 i 7 Plus.

Galaxy S8 i S8 Plus będzie można zamawiać od czwartku 30 marca br., a na półki sklepowe trafią 21 kwietnia. Ceny nie zostały jeszcze ujawnione.

Porównanie specyfikacji technicznej Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus
Porównanie specyfikacji technicznej Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus

źródło: Business Insider – Here’s how the new Galaxy S8 compares with the top phones in the world right now