Nowa reklama Allegro pt. „Bal przebierańców”

Firma Allegro udostępniła nową reklamę z serii „To czego szukasz, jest bardzo blisko… – Bal”, która śmiało dorównuje świątecznej reklamie z dziadkiem.

Reklama Allegro pt. Bal przebierańców

Z pewnością pamiętacie wzruszającą reklamę świąteczną Allegro o dziadku, który uczył się języka angielskiego, żeby porozmawiać w święta z wnukami. Serwis Allegro podąża za ciosem i udostępnia równie emocjonalny spot pt. „To czego szukasz, jest bardzo blisko… – Bal przebierańców”.

W najnowszej reklamie, której reżyserem jest Rodrigo Garcia Saiz, oglądamy epizod skupiony wokół balu przebierańców małej dziewczynki. Matka różnymi sposobami próbuje znaleźć odpowiednie przebranie dla córki, jednak żadne nie jest trafione. Przez chwile jest mi nawet troche szkoda kreatywnej matki, która nawet w pracy myśli w co by przebrać pociechę (sic!).

Na szczęście córka znajduje tablet i w internecie (zapewne na Allegro) wyszukuje prostą czerwoną sukienkę. Można sobie zadać pytanie, co za niewdzięczna córka!? Matka „wypruwa sobie flaki”, żeby uszyć odpowiedni strój, a ona leci na łatwiznę… Ale hola-hola – na końcu spotu dowiecie się, dlaczego taki wybór miał sens.

Zapewne wiele osób się wzruszy, czy lepsze niż spot z dziadkiem? Dla mnie nie, zabrakło mi teraz humoru, ale spot zrealizowany na poziomie – oby więcej takich produkcji.

Obejrzyjcie zresztą sami:

Spoty reklamowe, czy inne produkcje internetowego wideo od Allegro rzeczywiście są wyjątkowe – przypomnijcie sobie także Legendy Polskie Allegro, które wybitnie wyróżniają się wśród internetowych produkcji innych firm.

źródło: Allegro YouTube