Kolacja na tylnych siedzeniach samochodu?

UberEats i Volvo uruchomiły w Tokio usługę „All-Star Restaurant”, która znajduje się wewnątrz poruszającego się po mieście pojeździe SUV.

UberEats i Volvo - usługa All-Star Restaurant

Tokio jest miastem znanym z mnóstwa restauracji, a zamówienie miejsca na kolację w dobrą kuchnia może być nieco utrudnione. Dlatego usługa wprowadzona przez UberEats i producenta samochodów Volvo może być rozwiązaniem dla lubiących jeść podczas jazdy.

We współpracy z Iron Chef Yukio Hattori usługa nazywana „All-Star Restaurant” została uruchomiona 14 marca w Tokio i dostarcza jedzenie wraz z przejażdżką luksusowym samochodem sportowo-użytkowym SUV XC90.

Klienci decydujący się na posiłek w samochodzie mogą zamówić potrawy z wielu różnych najlepszych kuchni w mieście. Oprócz przejażdżki wokół stolicy Japonii eksluzywnym autem można zjeść najlepsze potrawy, a po skończonym posiłku klienci zostają odwożeni na przykład do domu.

Przeczytaj również: UberEATS wystartował w Warszawie!

Jeśli ktoś lubi jeść w samochodzie, albo lubi ekstremalne jedzenie zupy – uwaga na zakręty – to Japończycy już mają swoje wyjątkowe rozwiązanie. Obejrzyj poniższy klip prezentujący usługę:

źródło: Engadget via Autoblog – Volvo, UberEats team for rolling restaurant experience in Tokyo